DRAFT BLOG

Tüm Blog İçerikleri
Kariyer Danışmanlığı
Kariyer Danışmanlığı

Doğru meslek ve doğru ülke tercihi yapmanız için danışmanlarımız ile buradayız.

Devamı
Yurtdışında Sınavsız Bir Şekilde Üniversite Okumak: Hukuk Fakülteleri

Özellikle ülkemizde lise mezunu öğrenciler, yurtdışında sınavsız bir şekilde üniversite okuma hayali kurmaktadır. Bunun başlıca sebepleri arasında üniversite sınavının öğrencilere vermiş olduğu gereksiz sınav stresi vardır. Ayrıca  yurtdışı okullarının Türkiye üniversitelerine kıyasla daha cazip ve daha prestijli bir eğitim olanağını sunmuş olması da, yurtdışında sınavsız okul okumak isteyen kişilerin tercihleri arasında sayılmaktadır.

Özellikle Hukuk, Tıp, Mühendislik vb. alanlarda son derece prestijli bir eğitim olanağı sunan yurtdışı üniversiteleri, uluslararası bir kariyerin kapılarını da ardına kadar öğrencilerine açmaktadır.

Yurtdışında Sınavsız Bir Şekilde Üniversite Okumanın Başlıca Avantajları Nelerdir?

  • Lise diploması ile kayıt yapma olanağı,
  • Üniversite sınavı derdi olmadan üniversite okumak,
  • Uygun ve makul ücretler,
  • Uluslararası geçerliliğe sahip diploma avantajı,
  • Avrupa’yı gezme imkanı,

Tüm bu saydıklarımız, yurtdışında sınavsız olarak üniversite okumak isteyen öğrencilerimiz için başlıca avantajlar arasındadır. Yurtdışında sınavsız bir şekilde üniversite okuyarak siz de vizyonunuzu geliştirebilir ve sosyal açıdan son derece donanımlı bir öğrenci olma şansına erişebilirsiniz.

Taras Shevchenko Devlet Üniversitesi İle Sınavsız Hukuk Eğitimi

Ukrayna’nın başkenti Kiev’de bulunan Taras Shevchenko Devlet Üniversitesi, yurtdışında sınavsız bir şekilde Hukuk okuyabileceğiniz okulların başında gelmektedir. Son derece prestijli olan bu üniversitede Türkiye’deki ön lisans, lisans, yüksek lisans, doktora ve doktora sonrası programlarına denk düşen kademelerde eğitim verilmektedir. Dünyanın en kaliteli ilk 1000 üniversitesi sıralamasında yer alan kurum, yurtdışı eğitimi konusunda son derece hassas bir eğitim modeli sunmaktadır.

Taras Shevchenko Devlet Üniversitesi, 57 ülkeden 227 yabancı eğitim kurumuyla anlaşmalar imzalamıştır. 32 ülkeden 180 yabancı akademisyen ve öğretim üyesi her yıl bu saygın kuruma gelerek araştırma projelerine katılmaktadır.

Uluslararası Vizyon Üniversitesi İle Sınavsız Hukuk Okuyun

Makedonya’nın ve Avrupa’nın en tanınmış okullarından biri olan Uluslararası Vizyon Üniversitesi, bir diğer sınavsız Hukuk eğitimi alabileceğiniz okuldur. Türkçe eğitim seçeneği de sunan üniversite, zorlanmayacağınız bir eğitim modeli uygulamaktadır. Akademik anlamda son derece güçlü olan kurum, Hukuk eğitimi alabileceğiniz en iyi okullar arasında yer almaktadır.

Eğitim ve öğretimde  etik değerleri benimseyen Uluslararası Vizyon Üniversitesi, eğitim dünyasında kendine açtığı yolda adını sıkça duyuran okullar arasında yer almaktadır.

Avrupa’nın ve dünyanın en gözde ülkelerinde sınavsız bir şekilde Hukuk eğitimi almak ve kayıt yaptırmak için Draft Yurtdışı Eğitim’in İzmir, Ankara ve İstanbul ofislerini ziyaret ederek, alanında kendini geliştirmiş uzman eğitim danışmanlarımız ile yurtdışı eğitim sürecinizi en sağlıklı şekilde planlayabilirsiniz. Kariyeriniz için en önemli süreçlerden biri olan yurtdışı eğitimi ile siz de geleceğinizi parlak bir şekilde inşa edebilirsiniz.

 

Sosyal Medyada Paylaş
İletişimde Kalalım

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Alanında uzman eğitim danışmanlarımız kısa süre içinde sizinle iletişim kuracaktır.

En çok tercih edilen okullarımız