DRAFT BLOG

Tüm Blog İçerikleri
Kariyer Danışmanlığı
Kariyer Danışmanlığı

Doğru meslek ve doğru ülke tercihi yapmanız için danışmanlarımız ile buradayız.

Devamı
Yurtdışında Türkçe Eğitim Fırsatları!

Yurtdışında üniversite eğitimi almak sadece sınav stresi olmadan kaliteli bir üniversitede eğitim görme fırsatından yararlanmak değil, aynı zamanda kendinizi geliştirmek, farklı kültürleri tanımak, yabancı dil öğrenmek, yeni ülkeler tanımak, yeni ve farklı bir çevre edinmek açısından da benzersiz bir deneyimdir.

Farklı bir ülkede kendi dilinizde eğitim almak fırsatı yeni öğreneceğiniz bir dil ile akademik eğitimde başarılı olamama endişesini ortadan kaldıran bir alternatiftir. Yabancı dil bilmek günümüz dünyasında ne kadar önemli olsa da dil öğrenme süreci herkes için aynı sürede ve hızda ilerlemez. Ancak yabancı dil yeterliliği konusunda endişe taşımanız, yurtdışında eğitim almanıza engel değildir. İsterseniz, Avrupa ve Balkanlarda Türkçe eğitim için akreditasyon alabilmiş ve YÖK tarafından tanınan tek okul olan Uluslararası Vizyon Üniversitesinde Türkçe eğitim almak için kaydınızı yaptırabilirsiniz.

Yurtdışında Türkçe eğitim için bir başka alternatif olarak Azerbaycan’da yer alan prestijli ve YÖK tarafından tanınan köklü üniversiteler, Azerbaycan Türkçesi ile eğitim olanağı sunmaktadırlar. Bir hazırlık eğitiminin ardından Azerbaycan Türkçesi ile zorlanmadan istediğiniz branşta eğitim alma fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Azerbaycan üniversitelerinde eğitim almak için lise mezunu olmanız yeterlidir.

Uluslararası Vizyon Üniversitesinde Hukuk, Mimarlık, Bilişim Mühendisliği, PDR ve Ekonomi bölümlerinde; Azerbaycan’da Bakü Devlet Üniversitesi, Azerbaycan Tıp Fakültesi, Azerbaycan Ekonomi Fakültesi, Azerbaycan Mimarlık ve Mühendislik Fakültesi, Azerbaycan Pedagoji Üniversitesi gibi sayısız seçkin, denklik sorunu yaşamayacağınız, köklü üniversitelerde Tıptan Müzik Eğitimine kadar istediğiniz her branşta eğitim alma fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

Azerbaycan ve Makedonya’nın köklü üniversitelerinde, Avrupa standartlarında ve alanında uzman öğretim üyelerinden kendi dilinizde eğitim alarak kariyerinize bir adım önde başlamak istiyorsanız tecrübeli Draft Yurtdışı Eğitim danışmanlarımızla iletişime geçebilir, dilerseniz Ankara, İzmir veya İstanbul ofislerimizden randevu alarak yüz yüze görüşebilirsiniz. Kayıt işlemlerinizin başlamasından mezun olduğunuz güne kadar yanınızda olacak, geniş kapsamlı ve kaliteli danışmanlık hizmetlerimizle sizi desteklemeye devam edeceğiz. Geleceğinizi bir an önce planlayıp sınırlı kontenjanlarımızda yerinizi almak için bizimle iletişime geçin.

Sosyal Medyada Paylaş
İletişimde Kalalım

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Alanında uzman eğitim danışmanlarımız kısa süre içinde sizinle iletişim kuracaktır.

En çok tercih edilen okullarımız