DRAFT BLOG

Tüm Blog İçerikleri
Konaklama Desteği
Konaklama Desteği

Eğitim süreniz boyunca konaklayacağınız yere ve daha sonra dilerseniz farklı konaklama tercihlerinize yardımcı olacağız.

Devamı
Yurtdışında Türkçe Üniversite Mümkün Mü?

Yurtdışında üniversite eğitimi almak; sadece sınav stresi olmadan kaliteli bir üniversitede eğitim görme fırsatından yararlanmak değil, aynı zamanda kendinizi geliştirmek, farklı kültürleri tanımak, yabancı dil öğrenmek, yeni ülkeler tanımak, yeni ve farklı bir çevre edinmek açısından da benzersiz bir deneyimdir.

 

Farklı bir ülkede kendi dilinizde eğitim alma fırsatı; yeni öğreneceğiniz bir dil ile akademik eğitimde başarılı olamama endişesini ortadan kaldıran bir alternatiftir. Dil öğrenmek herkes için aynı sürede ve hızda gerçekleşmeyen bir süreçtir. Dil öğrenme konusunda endişe taşıyan insanlar için de yurtdışında eğitim mümkün. İsterseniz Avrupa ve Balkanlarda kendi ülkesinde Türkçe eğitim için akreditasyon alabilmiş ve YÖK tarafından tanınan bir okul olan Uluslararası Vizyon Üniversitesinde, Türkçe eğitim almak için kaydınızı yaptırabilirsiniz.

 

Yurtdışında Türkçeye yakın bir dil olan Azerice eğitim alabileceğiniz bir başka alternatif olarak Azerbaycan Üniversiteleri, prestijli ve köklü üniversitelerdir. Azerbaycan Üniversiteleri Azerbaycan Türkçesi ile eğitim olanağı sunmaktadırlar. Bir hazırlık eğitiminin ardından Azerbaycan Türkçesi ile zorlanmadan istediğiniz branşta eğitim alma fırsatlarından yararlanabilmek için ofislerimizde sizleri bekleyen danışmanlarımızdan bilgi alabilir, kayıt işlemlerinizi bulunduğunuz yerden bizim aracılığımızla yaptırabilirsiniz.

 

Uluslararası Vizyon Üniversitesinde Hukuk, Mimarlık, Bilişim Mühendisliği, PDR ve Ekonomi bölümlerinde; Azerbaycan’da Bakü Devlet Üniversitesi, Azerbaycan Tıp Fakültesi, Azerbaycan Ekonomi Fakültesi, Azerbaycan Mimarlık ve Mühendislik Fakültesi, Azerbaycan Pedagoji Üniversitesi gibi sayısız seçkin, denklik sorunu yaşamayacağınız, köklü üniversitelerde Tıptan müzik eğitimine kadar istediğiniz her branşta Azerbaycan Türkçesi ile eğitim alma fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

 

Ayrıntılı bilgi almak ve kayıt yaptırmak için bizimle telefon numaralarımız, Canlı Destek hattımız veya Online Randevu Formu üzerinden iletişime geçebilir, İzmir, İstanbul ve Ankara’da bulunan ofislerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş
İletişimde Kalalım

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Alanında uzman eğitim danışmanlarımız kısa süre içinde sizinle iletişim kuracaktır.

En çok tercih edilen okullarımız