DRAFT BLOG

Tüm Blog İçerikleri
Konaklama Desteği
Konaklama Desteği

Eğitim süreniz boyunca konaklayacağınız yere ve daha sonra dilerseniz farklı konaklama tercihlerinize yardımcı olacağız.

Devamı
Yurtdışında Türkçe Uzaktan Eğitim Veren Üniversiteler

Yurtdışında üniversite eğitimi, sunduğu avantajlar açısından giderek daha fazla tercih edilir hale gelmiştir. Yurtdışında eğitim alabilmek için herhangi bir sınavdan belli bir puan almak gibi bir zorunluluk yoktur. Ülkemizdeki öğrenciler lisans tamamlama haklarını kaybettiklerinde veya lisansüstü eğitimlerinde arzu ettikleri bölümleri kazanamadıklarında hayal kırıklığı yaşamakta, çoğu zaman sınavlara tekrar hazırlanmaktadır. Bu da eğitim hayatlarında bir yıl daha kaybetmeleri anlamına gelir. Ancak durum böyle olmak zorunda değildir. Yurtdışı eğitimlerinde uzman kadromuz ile yıl kaybetmeden, ülkemizde yapacağınız masraflara yakın bir bütçeyle yurtdışında eğitim alabilmeniz mümkündür.

Yurtdışında istediğiniz bölüme sınavsız kayıt yaptırmak dışında uzaktan eğitim de alabilirsiniz. Makedonya’da bulunan Uluslararası Vizyon Üniversitesi’ne kayıt yaptırarak uzaktan eğitim seçeneğiyle lisans tamamlama (ön lisans mezunları) veya yüksek lisans (lisans mezunları) programlarına devam edebilir, Türkçe eğitim alabilirsiniz. Uluslararası Vizyon Üniversitesi Makedonya’nın Türk nüfusun yoğun yaşadığı Gostivar şehrinde bulunmaktadır. Bölgenin demografik yapısı nedeniyle Türkçe yaygın konuşulmaktadır. UVÜ lisans tamamlama ve lisansüstü programlarında sadece sınavlara gelerek uzaktan eğitim alabilirsiniz. Eğitimine devam etmek isteyen öğrencilerimizi en çok cezbeden seçeneğin bu olduğunu söylemek mümkündür.

Uluslararası Vizyon Üniversitesi; Türkçe eğitim akreditasyonuna sahip bir yükseköğretim kurumudur. Tüm dersler Türkçe olarak verilmekte, eğitim programlarının tümü Türkiye’de eğitim veren üniversitelerin ders programlarına ve Bologna sürecine uygun şekilde hazırlanmaktadır. Eğitim, öğretim ve araştırma açısından evrensel ölçütleri ve değerleri benimseyerek nitelikli insan gücünü geliştirme hedefleri doğrultusunda emin adımlarla ilerleyen genç bir üniversitedir.

Eğitiminize Türkçe uzaktan eğitim seçeneğiyle devam etmek istiyorsanız, müşteri temsilcilerimizle iletişime geçebilir, dilerseniz Ankara, İzmir ve İstanbul’da bulunan ofislerimizi ziyaret ederek alanında uzman danışmanlarımızdan fikir alabilirsiniz. Telefon ve Canlı Destek hattımız üzerinden de bilgi ve randevu alabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş
İletişimde Kalalım

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Alanında uzman eğitim danışmanlarımız kısa süre içinde sizinle iletişim kuracaktır.

En çok tercih edilen okullarımız