DRAFT BLOG

Tüm Blog İçerikleri
Kariyer Danışmanlığı
Kariyer Danışmanlığı

Doğru meslek ve doğru ülke tercihi yapmanız için danışmanlarımız ile buradayız.

Devamı
Yurtdışındaki En İyi Üniversitelerde  Veterinerlik Eğitimi Almak İster Misiniz?

Hayvanların sağlığıyla ve tıbbi durumlarıyla ilgilenen bir alan olan Veterinerlik, uzun zaman boyunca hak ettiği değeri görmemesine rağmen sevimli dostlarımız için gece gündüz çalışan doktorları bünyesinde barındıran bir alan olmuştur. Son yıllarda veterinerliğin koşullarında yapılan iyileştirmeler ve Avrupa’nın hayvan hakları konusunda gösterdiği atılımlar sayesinde her geçen gün daha fazla öğrenci bu bölümü tercih etmeye yönelmektedir. Özellikle Avrupa’daki atılımlar bu mesleğin iş alanlarının genişlemesine ve kazancının artmasına sebep olarak veterinerliği daha tercih edilesi bir meslek olarak kılmıştır. Yurtdışındaki en iyi üniversitelerde alınan bir Veterinerlik eğitimi, sizi her koşulda daha iyi bir doktor yapmaktadır.

Draft Yurtdışı Eğitim ailesi olarak Avrupa’da Veterinerlik eğitimi alabileceğiniz en iyi üniversiteleri sizler için derledik.

Belgrad Üniversitesi Ve Veterinerlik Eğitimi

Sırbistan’ın başkenti Belgrad’da konumlanmış olan Belgrad Üniversitesi, son derece kalifiye bir devlet üniversitesidir. Bilimsel araştırma ve yüksek öğrenim alanlarında öne çıkan kurum, 200 yıllık bir geçmişe sahiptir. Sürekli olarak toplum yararını korumasıyla yıldızı parlayan Belgrad Üniversitesi, Sırbistan’ın kültürel ve bilimsel mirası konusunda büyük bir emeğe sahiptir. Sırbistan kendi içinde modernize oldukça, bu moderniteye uyum sağlayan bu üniversite aynı zamanda geçmiş ile barışık bir şekilde kalmıştır. Bu sayede dün ile bugünü sentezleyerek akademik bir geleneği vizyonerlikle birleştiren kurum, sayısız saygın mezun vermiştir. Belgrad Üniversitesi yurtdışında eğitim almak isteyenler için oldukça iyi bir tercihtir demek yanlış olmayacaktır.

Bologna Üniversitesi Ve Veterinerlik Eğitimi

İtalyan ve Avrupa kültürünün en önemli noktalarından birisi olarak görülen Bologna Üniversitesi aynı zamanda Yaşlı Kıta’nın en eski üniversitesidir. 1088 yılından bu yana akademik faaliyette olan bu kurumun doğal olarak son derece köklü bir geleneği vardır. 85.000’lik öğrenci nüfusuyla aynı zamanda Avrupa’nın en büyük üniversitelerinden olan Bologna Üniversitesi bu sayede çok geniş bir öğrenci portföyüne sahiptir. Dünyanın dört bir yanından gelen öğrencileri konuk eden kurum, öğrencilerine Avrupa’nın en eski üniversitesinde çok kültürlü bir atmosferi deneyimleme şansı sunmaktadır.

Varşova Yaşam Bilimleri Üniversitesi Ve Veterinerlik Eğitimi

Polonya’nın en köklü eğitim kurumlarından olan Varşova Yaşam Bilimleri Üniversitesi aynı zamanda ülkenin en önde gelen üniversiteleri arasında yer almaktadır. Kurum, biyolojiden teknik eğitime, tıptan ekonomiye ve en önemlisi de veterinerliğe yaptığı geniş çaplı katkılarla bilinmektedir. Geniş bir yelpazede pek çok eğitim programı sunan Varşova Yaşam Bilimleri Üniversitesi son derece modern bir eğitim kurumudur. Üst düzeyde gelişmiş laboratuvarları bünyesinde barındıran üniversite bundan dolayı teknolojinin ön planda olduğu bir eğitim verir.

Avrupa’da ve dünyanın en iyi üniversitelerinden birinde Veterinerlik eğitimi almak ve yurtdışı üniversiteleri hakkında daha fazla bilgi almak için İzmir, Ankara ve İstanbul ofislerimizi ziyaret etmeyi unutmayın.

Sosyal Medyada Paylaş
İletişimde Kalalım

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Alanında uzman eğitim danışmanlarımız kısa süre içinde sizinle iletişim kuracaktır.

En çok tercih edilen okullarımız