DRAFT BLOG

Yüzünüzü Gülümseten Uygun Bölüm Fiyatlarıyla  Uluslararası Balkan Üniversitesi

Lise mezunu olan ve üniversite hayali kuran pek çok kişi artık tercihini yurt dışı üniversitelerinden yana kullanmaktadır. Bunun en büyük sebeplerinden biri elbette yurt dışındaki üniversitelerin yurt içine kıyasla aynı fiyatta ve hatta çok daha uygun oluşudur. Ayrıca özellikle Avrupa'da bulunan çoğu kurum, üniversite sınavı derdi olmadan öğrenci kabul etmekte ve dünyanın en prestijli eğitimlerinden birini öğrencilerine vermektedir. Bu sayede çoğu Türk vatandaşı öğrencimiz, tercihini yurt dışında bulunan kurumlardan yana kullanmaktadır. Özellikle Uluslararası Balkan Üniversitesi, uygun yıllık harç fiyatları ile öğrencilerimizin ve ailelerinin yüzünü gülümsetmekte ve bu bağlamda Avrupa'nın en kaliteli eğitimini vermektedir.

Türkiye’deki sınav sisteminin zorlayıcı sürecinden muaf olarak, yurt dışında masrafsız bir eğitim almak düşüncesinde iseniz, Makedonya’da bulunan Uluslararası Balkan Üniversitesi veya diğer adı ile Balkan Üniversitesi, tam size göre! Balkanlar’ın gözdesi Makedonya’da bulunan Uluslararası Balkan Üniversitesi’ne kayıt yaptırmak için sadece lise diplomanız yeterlidir. Makedonya’nın başkenti Üsküp’de bulunan Balkan Üniversitesi, uluslararası bir eğitim kurumudur. Avrupa’nın, Amerika’nın ve Türkiye’deki üniversitelerin yüksek eğitim ücretlerini karşılayamayan pek çok öğrenci ve ebeveyn global kalitede bir eğitim için bu üniversiteyi tercih etmektedir. Balkan Üniversitesi eğitim ücretlerini merak ediyorsanız yazımızı dikkatlice okumanızı öneririz.

Balkan Üniversitesi'nin Ücretleri Ne Kadardır?

Makedonya’nın öncü kurumlarından olan Balkan Üniversitesi veya bir diğer adıyla Uluslararası Balkan Üniversitesi’nin eğitim ücretleri Türkiye’deki üniversitelere kıyasla son derece makuldür. Sizlere global bir eğitim perspektifi sağlayacak olan kurumun  yıllık eğitim ücretleri 19.000 TL ile 25.000 TL arasında değişmektedir. Bu ücretler her ne kadar başta kulağa yüksek gelseler de Türkiye’deki ve Avrupa’daki özel üniversiteler ile kıyaslandığında çok uygun ve makul karşılanmaktadır. Uluslararası standartlarda bir eğitimi bu fiyatlar bazında alabilmek ise insanın hayatında sadece bir defa karşılaşabileceği bir şanstır dersek, hiç abartmış olmayız.

Uluslararası Balkan Üniversitesi global bir üniversite olduğundan dolayı eğitim dili İngilizce’dir. Bu sebepten dolayı kayıt sırasında öğrencilerinden dil yeterliliğini belgelemelerini istemektedir. Kurumun eğitim dilinin İngilizce olması size ufkunuzu genişletmek için büyük bir avantaj sağlamaktadır. Uluslararası Balkan Üniversitesi aynı zamanda ülkemizce de tanındığından dolayı size Türkiye’de çalışma imkanı da sağlamaktadır.

Siz de bu saygın kuruma kayıt olmak ve daha fazla bilgi almak için İzmir, Ankara ve İstanbul'da bulunan ofislerimizi ziyaret edebilir ve uzman eğitim danışmanlarımız ile yüz yüze görüşebilirsiniz. Üniversite hayallerinizi artık ertelemeyin. Parlak bir kariyer, yurt dışı okullarında sizleri bekliyor.

Sosyal Medyada Paylaş
İletişimde Kalalım

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Alanında uzman eğitim danışmanlarımız kısa süre içinde sizinle iletişim kuracaktır.

En çok tercih edilen okullarımız