İngiltere (UK) Bayrağı

İngiltere (UK)

Anglo Continental Dil Okulu

Anglo Dil Okulu; cazip ve kaliteli eğitim programlarını uygun fiyatlarla sunmaya odaklanan ve hepsinden önemlisi, yabancı dil öğrenmenin son derece eğlenceli bir süreç olduğu anlayışıyla hizmet veren,

Genel Bilgiler

İngiltere’nin güneyindeki şirin sahil kenti Bournemouth kentinde bulunan Anglo Dil Okulu, özellikle 18 yaşın altındaki çocuk ve gençlere (10-17 yaş grubu) yaz dönemlerinde eğitim veren bir dil okuludur. Birleşik Krallık’ta İngilizce öğretimi için British Council akreditasyonuna sahip olup Anglo ekibi özellikle Yabancı Dil Olarak İngilizce Eğitimi ve Açık Hava Etkinlikleri alanlarında 

Anglo Dil Okulu’nda sunulan yaz kursları, Temmuz ve Ağustos döneminde iki ila dört haftalık sürelerde düzenlenmekte olup Birleşik Krallık, ABD ve İrlanda’da özenle seçilen üniversite ve kolejlerin kampüslerinde verilmektedir.

Anglo Dil Okulu; cazip ve kaliteli eğitim programlarını uygun fiyatlarla sunmaya odaklanan ve hepsinden önemlisi, yabancı dil öğrenmenin son derece eğlenceli bir süreç olduğu anlayışıyla hizmet veren, nitelikli bir eğitim kurumudur.

Anglo yaz kamplarında öğrenciler, güvenli ve ilgi çekici bir ortamda İngilizce öğrenir, kelime dağarcıklarını zenginleştirerek İngilizce dil becerilerini geliştirir ve girecekleri İngilizce sınavlarına yönelik çalışmalar yaparlar. Ayrıca, dil öğrenirken bağımsız öğrenme stratejileri geliştirme fırsatı bularak İngilizce konuşulan kültürleri daha yakından tanıma fırsatı bulur ve dünyanın dört bir yanından yeni arkadaşlar edinirler. 

Anglo Dil Okulu’nun İngiltere’deki yaz kursları; Bognor, Bradford, Bristol, Canterbury, Edinburgh, Exeter, Keele, Londra Brentford, Londra Uxbridge, Nottingham, Portsmouth ve Southampton gibi lokasyonlarda sunulurken, ABD’deki kurslar ise Chicago, Malibu, New Jersey, New York, Palm Beach, Las Vegas ve Los Angeles gibi popüler şehirlerde düzenlenmektedir.

Okulla İlgili Bilgi Alın

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Alanında uzman eğitim danışmanlarımız kısa süre içinde sizinle iletişim kuracaktır.