İngiltere (UK) Bayrağı

İngiltere (UK)

Britannia English Academy

İngiltere’nin en heyecan verici şehirlerinden biri olan Manchester’da eğitim alırken, BEA’nın sunduğu ders dışı etkinliklerde İngilizcenizi geliştirmenin yanı sıra çok eğlenebilirsiniz!

Genel Bilgiler

Manchester’da bulunan Britannia English Academy, son derece modern imkanlarla donatılmış bağımsız bir İngilizce dil eğitim kurumudur.

BEA’da Genel İngilizce, Konuşma Dersleri, Bire-Bir Dersler, FCE, CAE, IELTS gibi Sınav Hazırlık Kursları ve İş İngilizcesi gibi alanlarda eğitim verilmektedir.

Yüksek kalitede materyallerle donatılan BEA dersliklerinde en fazla 8 öğrenci eğitim görür, dolayısıyla çok hızlı öğreneceğinizden emin olabilirsiniz!

BEA binasında tüm öğrencilerin kullanabileceği bir ortak alan bulunmakta olup burada soğuk su, kahve, süt, çay gibi içecekler ücretsizdir. BEA yönetimi, öğrencilerin konforlu ve rahat hissetmelerine büyük önem vermektedir. 

Ayrıca, yine tüm öğrencilerin kullanımı için bilgisayarlar ve günde 12 saat boyunca ücretsiz İnternet bağlantısı sunulmaktadır.

İngiltere’nin en heyecan verici şehirlerinden biri olan Manchester’da eğitim alırken, BEA’nın sunduğu ders dışı etkinliklerde İngilizcenizi geliştirmenin yanı sıra çok eğlenebilirsiniz! BEA’nın sunduğu ders dışı etkinlikler arasında York, Liverpool, Chester, Lake District, Kuzey Galler gibi muhteşem yerlere seyahatlerin yanı sıra Bachata dans kursu ve Konuşma Kulübü gibi etkinlikler de bulunur.

Okulla İlgili Bilgi Alın

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Alanında uzman eğitim danışmanlarımız kısa süre içinde sizinle iletişim kuracaktır.