İtalya Bayrağı

İtalya

DILIT International House

DILIT, 50’den fazla ülkede 150’ye yakın kursun dahil olduğu bir ağa sahip olan International House’ın üyesidir. Aynı zamanda, bir başka saygın kurum olan Uluslararası Dil Merkezi’nin de üyesi

Genel Bilgiler

1974 yılında kurulan ve İtalyan Eğitim Bakanlığı tarafından resmi olarak yetkilendirilen Dilit (Divulgazione Lingua Italiana), İtalya'da bir yabancı dil olarak İtalyanca öğreten ilk dil okullarından biridir ve bugün İtalya’daki en prestijli yabancı dil okullarından biri olarak kabul görmektedir.

DILIT, 50’den fazla ülkede 150’ye yakın kursun dahil olduğu bir ağa sahip olan International House’ın üyesidir. Aynı zamanda, bir başka saygın kurum olan Uluslararası Dil Merkezi’nin de üyesidir.

DILIT tarafından sağlanan eğitim ve hizmetlerin kalitesi, EAQUALS (Avrupa Dil Eğitimi Kalite Denetleme Konseyi) üyeliği ile garanti altındadır.

DILIT konum olarak, Roma'nın merkezinde, merkez tren istasyonundan (Stazione Terminali) kısa bir yürüyüş mesafesinde olup şehrin her yerine ulaşım için elverişli bir konuma sahiptir.

Okulun amacı, çok kültürlü bir ortamda, her öğrencinin her gün hoş karşılandığı bir atmosfer sunmaktır. Öğrencilerin tercihine göre grup veya bireysel olarak haftada 10, 15, 20, 25 saatlik yoğun ders programları bulunmaktadır.

Okulla İlgili Bilgi Alın

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Alanında uzman eğitim danışmanlarımız kısa süre içinde sizinle iletişim kuracaktır.