İngiltere (UK) Bayrağı

İngiltere (UK)

English Path Manchester

Eğitim ile Hayatları Değiştiriyoruz.

Genel Bilgiler

İngiltere’nin en heyecan verici şehirlerinden biri olan Manchester’da English Path kampüsü, şehir merkezine sadece 15 mesafededir. Manchester, İngiltere'nin önemli kültür merkezlerinden biri ve büyük şehir kütüphanesi, birçok spor etkinliğine ve eğlence hayatına sahiptir. Şehir bilime, spora, mühendisliğe ve müziğe yaptığı yatırımlarla ünlüdür. 

Zengin bir tarihi olan Manchester, müzik efsanelerinden göz alıcı mimarisine tüm dünya tarafından bilinir. Keşfedilmesi gereken sokakları ve ilginç mimarı stiliyle Northern Quarter'ın yanında yemek konusunda meraklı olan herkesin görmesi gereken Ancoats bölgesi ile tezat içinde muhteşem bir çevre yakalıyor. 

English Path Manchester size 12 adet teknolojik altyapılı sınıf, IT laboratuvar, iki resepsiyon, öğrenci hizmetleri ofisi, iş bulmaya yardımcı olacak bir kariyer ofisi, şehir merkezine giden ücretsiz servis, öğrenci kantini ve öğrenciler için ortak alan sunuyor. 

 

12 ve 24 haftalık programlar dışında farklı hafta talebiniz olursa direkt danışmanlarımıza ulaşabilirsiniz. 

** Türkiye'ye özel kampanyalar sürekli güncellenebilmektedir. Avantajlı fiyatlar için danışmanlarımıza ulaşabilirsiniz.

OKULU KEŞFETMEYE BAŞLA
Okulla İlgili Bilgi Alın

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Alanında uzman eğitim danışmanlarımız kısa süre içinde sizinle iletişim kuracaktır.