BAE Bayrağı

BAE

ES Dubai

Dubai'nin kalbinde İngilizce öğrenin!

Genel Bilgiler

ES Dubai, İngilizce öğrenmenin yanı sıra öğrencileriyle sosyal entegrasyonu sağlamak ve Dubai'deki hayatlarını kolaylaştırmak için her şeyi düşünmüş bir dil okulu. Dil okulu, Dubai'nin kalbinde Jumeirah Lake Towers'da (JLT) bulunmaktadır. Güvenli ortamı ve öğrenci yurduna ücretsiz servis imkanları ile Dubai sosyal yaşamının merkezinde yer alır. 

Dubai, yabancılar için dünyanın en güvenli 10 şehri arasında yer alır. Tüm yıl boyunca güneşli bir havaya ve kurak bir subtropikal iklime sahiptir. Sıcaklık en az 10, en fazla 48 derecedir. Dubai'de toplu taşıma kara ve su taşımacılığı olarak ikiye ayrılır: otobüs, metro, tramvay, taksi ile su taksileri, su otobüsleri ve feribotlar ile ulaşım sağlanmaktadır. 

Dubai, dünyadaki en iyi ekonomiler arasında yer alır. Öğrenciler, İngilizce öğrenirken veya eğitimlerini tamamladıktan sonra rahatlıkla iş bulabilmektedir. 

12, 24 ve 44 haftalık programlar dışında farklı hafta talebiniz olursa direkt danışmanlarımıza ulaşabilirsiniz. 

** Türkiye'ye özel kampanyalar sürekli güncellenebilmektedir. Avantajlı fiyatlar için danışmanlarımıza ulaşabilirsiniz.

OKULU KEŞFETMEYE BAŞLA
Draft Öneriyor
Okulla İlgili Bilgi Alın

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Alanında uzman eğitim danışmanlarımız kısa süre içinde sizinle iletişim kuracaktır.