Malta Bayrağı

Malta

ESE: European School of English

1996 yılında kurulan European School of English (ESE), Malta’daki öğrenciler tarafından “En İyi İngilizce Dil Okulu” seçilmiştir.

Genel Bilgiler

1996 yılında kurulan European School of English (ESE), Malta’daki öğrenciler tarafından “En İyi İngilizce Dil Okulu” seçilmiştir.

ESE, Malta’nın uluslararası alanda en çok akreditasyon alan bağımsız dil okuludur. Bu akreditasyonlar, yüksek standartlarının ve sunduğu kaliteli İngilizce programlarının ve hizmetlerinin üst seviyede tanındığını gösterir.

ESE, dünyanın dört bir yanından gelen öğrencilere, günümüzün küresel ihtiyaçlarını karşılayacak kalitede İngilizce dil eğitimi vermeyi misyon edinmiş bir okuldur. Bu doğrultuda, iyi ışık alan, ferah ve son teknoloji olanaklarla donatılmış 60 sınıfın bulunduğu bir binada eğitim vermektedir. Ayrıca, deneyimli personeli öğrencilerin gelişimlerine ve ihtiyaçlarına yanıt vermek için 7/24 hazır bulunur.

ESE Malta Dil Okulu’nda ücretsiz İnternet, Kişisel Çalışma Merkezi ve Kütüphane, iki bilgisayar laboratuvarı, ferah ortak kullanım alanı ve Kafeterya gibi olanaklar bulunmaktır.

İngilizce konuşulan çok farklı ülkelerden gelen öğretim kadrosu ise son derece kalifiye İngilizce öğretmenlerinden oluşmakta olup bu öğretmenler gelişim programlarına katılarak kendilerini sürekli geliştirmektedir. 

ESE, Malta’nın eğlence merkezine sadece birkaç dakika uzaklıkta ve Sliema adlı ticaret merkezine kısa bir otobüs yolculuğu mesafesinde bulunan St. Julians’ta bulunmaktadır. Yaz döneminde öğrenciler Salini Resort veya ESE yaz okullarında ders alırlar. 

ESE Malta Dil Okulu’nda sunulan kurslar, ücretleri ve konaklama olanakları hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için aşağıdaki programları inceleyebilirsiniz.

Okulla İlgili Bilgi Alın

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Alanında uzman eğitim danışmanlarımız kısa süre içinde sizinle iletişim kuracaktır.