Malta Bayrağı

Malta

Eurocentres Msida Dil Okulu

Akdeniz güneşinde İngilizce öğrenin!

Genel Bilgiler

Akdeniz güneşinde İngilizce öğrenin!

Dünyanın en iyi dil okullarına ev sahipliği yapan ve yabancı dil eğitiminde bir marka haline gelen Malta, yılda 300 gün güneş alan sıcak iklimi, sıcacık Akdeniz kültürü ve zengin tarihi sayesinde dil eğitiminin yanı sıra gezip görmek için de harika bir yerdir! Harika kumsalları, nefes kesen manzarası ve çok iyi korunmuş tarihi kasabalarıyla Malta’yı seveceğinizden eminiz.

Uzun yıllar İngiltere hakimiyetinde kalan ve bugün de “Commonwealth” üyesi olan Malta’da İngiliz kültürünü yoğun şekilde hissedebilir, İngilizce pratik yapmak için harika fırsatlar yakalayabilirsiniz. Bu gibi nedenlerle Malta İngilizce öğrenmek için en iyi ülkelerden biridir!

Malta’nın Msida bölgesinde bulunan Eurocentres Dil Okulu, Luqa’daki uluslararası havalimanından karayoluyla sadece birkaç dakika uzaklıktadır. Maksimum 12 kişilik sınıfların yer aldığı 8 derslikli okul binası, sahile de birkaç dakika mesafede bulunur ve Malta’yı kolayca keşfedebileceğiniz bir konumda yer alır. Eurocentres Başarı Sistemi’nin uygulandığı bu okulda eğitim öncesinde, esnasında ve sonrasında e-Öğrenme programı uygulanmaktadır. 

Okul binasında ücretsiz Wi-Fi bağlantısı, bilgisayar odası, bahçe, interaktif tahtalar, öğrenme merkezi, kütüphane, ortak alan ve manzaranın keyfini çıkarabileceğiniz bir teras bulunmaktadır.

Eurocentres Msida Dil Okulu’nda sunulan eğitim programlarıyla ilgili daha ayrıntılı bilgileri aşağıdaki tabloda bulabilirsiniz.

Okulla İlgili Bilgi Alın

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Alanında uzman eğitim danışmanlarımız kısa süre içinde sizinle iletişim kuracaktır.