Almanya Bayrağı

Almanya

German Language School Berlin (GLS)

GLS, dil öğrenimini “lüks” ile birleştiren muhteşem bir tesise sahiptir. GLS’nin adeta bir park güzelliğindeki 16.000 metrekarelik kampüsünde 2 butik otel yer alır ve bu otellerden birisi anıt korumas

Genel Bilgiler

GLS ile Almanca öğrenmeye karar verdiğinizde, Almancayı en iyilerle ve en iyi şekilde öğrenmiş olursunuz: GLS Berlin, tam beş kez Star School Germany ödülüne layık görülmüştür.

GLS, dil öğrenimini “lüks” ile birleştiren muhteşem bir tesise sahiptir. GLS’nin adeta bir park güzelliğindeki 16.000 metrekarelik kampüsünde 2 butik otel yer alır ve bu otellerden birisi anıt koruması altındadır. 

German Language School Berlin kalitesiyle Almanca öğrenirken, Berlin’in heyecan verici merkezinde (Prenzlauer Berg bölgesinde) bulunan kampüste konaklayabilirsiniz. Burada özel daire, otel odası gibi seçeneklerden birini seçmek size kalmış.

GLS, Berlin’de TestDaF sınav merkezi olup yüksek kalitede Almanca kurslar sunan çok kaliteli bir okuldur. Rolls-Royce, Ebay ve Fendi gibi dünyaca ünlü prestijli şirketler, çalışanlarının Almanca eğitiminde GLS’yi tercih etmektedir.

GLS’de geliştirdiğiniz Almancanızı profesyonel hayata uygulamak ve pekiştirmek isterseniz, Berlin’de staj programlarından da faydalanabilirsiniz. GLS, öğrencilerine bu konuda destek olmaktan memnuniyet duymaktadır.

OKULU KEŞFETMEYE BAŞLA
Okulla İlgili Bilgi Alın

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Alanında uzman eğitim danışmanlarımız kısa süre içinde sizinle iletişim kuracaktır.