Almanya Bayrağı

Almanya

Humboldt-Institut

40 yılı aşkın bir süredir sürdüren Humboldt Enstitüsü, 160'dan fazla ülkeden 60.000'den fazla öğrenciye eğitim vermiştir.

Genel Bilgiler

Humboldt-Institut, 1977 yılında bugün hala enstitünün dümeninde olan Norbert Güthling tarafından kurulmuştur. O zamandan beri Humboldt Enstitüsü, her zaman en iyi Almanca kurslarını sunmaya ve tüm öğrenciler için hızlı ve etkili bir öğrenme sürecini sağlamaya çalışmıştır. Bu yaklaşımı 40 yılı aşkın bir süredir sürdüren Enstitü, 160'dan fazla ülkeden 60.000'den fazla öğrenciye eğitim vermiştir.

Küçük sınıflar, dilin aktif kullanımı, şeffaf performans kontrolleri, dikkatli bir şekilde koordine edilmiş sınıflar, ev ödevi ve sınav sisteminin yanı sıra sürekli Almanca konuşan, Almanca öğrenen ve Almanca yaşayan bir çevrede başarılı bir dil eğitimi sunulmaktadır.

Diğer dil okullarının aksine, Humboldt Enstitüsü kendi müfredatıyla çalışır ve 40 yılı aşan bir tecrübeden faydalanır. Bu birçok avantaj sağlamaktadır:

  • Hızlı ve etkili öğrenme başarısı
  • Her yaş grubuna uygun içerik
  • Almancanın her alanında bütünsel eğitim anlayışı
  • TestDaF gibi standartlaştırılmış sınavlarda ortalamanın üstünde başarı oranları
  • Yüksek düzeyde öğrenci memnuniyeti
  • Humboldt-Institut, tüm yaş grupları ve dil seviyeleri için Almanca kursları sunmaktadır
Okulla İlgili Bilgi Alın

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Alanında uzman eğitim danışmanlarımız kısa süre içinde sizinle iletişim kuracaktır.