İrlanda Bayrağı

İrlanda

ISE: International School of English Dublin

ACELS tarafından akredite edilen, MEI üyeliği bulunan ve Trinity College London sınav merkezi tarafından tanınan okulda İngilizce becerilerinizi geliştirirken İrlanda’nın muhteşem güzelliklerinin tadı

Genel Bilgiler

İrlanda’nın muhteşem güzellikteki başkenti Dublin’de bulunan International School of English, uluslararası yabancı dil eğitiminde en yüksek standartları sağlamayı hedefleyen, yüksek kaliteli ve profesyonel bir dil okuludur. 1997’den beri faaliyetlerini başarıyla yürütmektedir.

Öğrencilerin kişisel hedeflerine yaklaşırken geçirdikleri zamanı hatırlanır ve değerli kılmaya odaklanan güçlü bir Öğrenci Yönetimi ekibi bulunmaktadır.

ISE bünyesindeki tecrübeli ve kalifiye öğretmenler, dostane ve profesyonel bir dil öğrenim deneyimi yaşamanızı sağlarlar. Son derece dinamik geçen derslerde öğrencilerin ilerlemesine ve İngilizce becerilerinin gelişmesine büyük önem verilir. Bu doğrultuda, öğrencilere 6 haftada bir ilerleme testleri uygulanarak geliştikleri alanlar ve gelişmeye açık yönleri tespit edilir ve program bu noktalara göre ayarlanır.

ISE’nin klasik “Georgian” mimarisinin izlerini taşıyan binalarında, dünyanın dört bir yanındaki 30’dan fazla ülkeden gelen öğrenciler eğitim almaktadır. ACELS tarafından akredite edilen, MEI üyeliği bulunan ve Trinity College London sınav merkezi tarafından tanınan okulda İngilizce becerilerinizi geliştirirken İrlanda’nın muhteşem güzelliklerinin tadını çıkarabilir, hayat boyu süren unutulmaz dostlukların temelini atabilirsiniz!

ISE Dublin Dil Okulu’nda sunulan kurslar, konaklama seçenekleri ve fiyatları hakkında daha fazla bilgi almak için aşağıdaki sekmeleri inceleyebilirsiniz.

Okulla İlgili Bilgi Alın

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Alanında uzman eğitim danışmanlarımız kısa süre içinde sizinle iletişim kuracaktır.