ABD Bayrağı

ABD

Kaplan International

İster New York gibi ikonik bir şehirde, isterseniz Miami’nin cennet plajlarına bir adım uzaklıkta eğitim almaya karar verin, ABD’de geçireceğiniz günler hayatınızda bir dönüm noktası olacak.

Genel Bilgiler

Canlı metropolleri, engin düzlükleri ve nefes kesen doğal güzellikleri… ABD’de aradığınız her şeyi bulabilirsiniz! Yurtdışında İngilizce öğrenmeyi düşünüyorsanız, ABD’de 13 destinasyonda eğitim veren Kaplan Uluslararası Dil Okulları tam size göre!

İster New York gibi ikonik bir şehirde, isterseniz Miami’nin cennet plajlarına bir adım uzaklıkta eğitim almaya karar verin, ABD’de geçireceğiniz günler hayatınızda bir dönüm noktası olacak.

Dünyanın en büyük dil okulu ağlarından biri olan Kaplan güvencesi ve kalitesiyle çok yüksek kalitede yabancı dil eğitimi alırken Yeni Dünya’yı keşfe çıkabilir, derslerde öğrendiklerinizi doğrudan yaşamın içinde pekiştirebilir, üstelik pek çok ders dışı aktivite ve sosyal etkinliklerle hayatınız boyunca unutamayacağınız anılar biriktirerek dünyanın dört bir yanından ömür boyu sürecek dostluklar edinebilirsiniz!

Kaplan Uluslararası Dil Okulları’nın ABD genelinde 18 şubesi bulunur. Bu lokasyonlar arasında Berkeley, Boston Fenway, Harvard Square, Chicago, Highline College, Golden West College, Los Angeles Westwood, Whittier College, Miami, New York Empire State, New York SoHo, Philadelphia, Portland, San Diego, San Fransisco, Santa Barbara CC, Seattle ve Washington D.C. yer alır. Hepsi birbirinden kaliteli dil eğitimi veren bu okullarda Yoğun İngilizceİş İngilizcesive sınavlara hazırlık gibi çok çeşitli amaçlara yönelik kurslara katılabilirsiniz. 

Kaplan UDO’da eğitim alırken ABD’li bir ailenin yanındakalarak yerel yaşamı en yakından tanıyabilir, isterseniz öğrenci rezidanslarını tercih ederek diğer Kaplan öğrencileriyle birlikte daha bağımsız zaman geçirebilirsiniz.

Kaplan UDO, İngilizce bilgisini yeterli seviyeye getirdikten sonra ABD’de üniversite okumayı düşünenler için çeşitli üniversite yerleştirme hizmetleri de sunmaktadır.