İngiltere (UK) Bayrağı

İngiltere (UK)

Wimbledon School of English (WSE)

2019 British Council teftişinde 15/15 yaparak EL Gazette tarafından

Genel Bilgiler

2019 British Council teftişinde 15/15 yaparak EL Gazette tarafından "Centre of Excellence" ödülüne layık görülmüş ve Birleşik Krallık'ta 1 numaralı dil okulu seçilmiştir

WSE'de İngilizce dil kursları çok çeşitli; Genel İngilizce'den başlayarak İş İngilizcesi, Cambridge İngilizce Sınavı'na hazırlık kursu, IELTS sınavına hazırlık kursu, mesleki kurslar olarak Hukuk İngilizcesi ve Tıbbi İngilizce, sosyal bir tecrübe için İngilizce ve Kültür: Londra Deneyimi ve daha pek çok şey arasından seçim yapabilirsiniz.

Konaklama seçenekleri okula yürüme mesafesinde aile yanında veya öğrenci yurdu olarak seçim yapabilirsiniz. Ayrıca, 18-30 yaş arası evli olmayan kadınlar için bir Katolik hostelinde konaklama ve Wimbledon'dan dakikalar uzaklıkta ve Thames Nehri yakınında lüks bir öğrenci yurdu seçimleri de mevcut.

Sosyal yaşam konusunda da WSE oldukça başarılı. Spor, müzeler, galeriler, uluslararası partiler veya tiyatro ile ilgileniyorsanız herkes için çok çeşitli sosyal etkinlikler ve aktiviteleri var. Arkadaş edinmek ve sınıf dışında İngilizce pratik yapmak için harika fırsatları da size sunabiliyor.

Okul, Londra'nın en güvenli ve en güzel bölgelerinden biri olan Wimbledon'da bulunuyor. Şehir merkezine mükemmel ulaşım bağlantıları (Waterloo'ya trenle 17 dakika) ile Wimbledon, başkentin tüm avantajlarını sunuyor, ancak daha rahatlatıcı bir bölgesinde kalıyor olacaksınız.

Okulla İlgili Bilgi Alın

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Alanında uzman eğitim danışmanlarımız kısa süre içinde sizinle iletişim kuracaktır.