Birchwater Education


 

İrlanda’nın şirin kenti Limerick’in merkezinde bulunan Birchwater Education Dil Okulu, şehrin en modern İngilizce merkezi olan Riverstone Saat Kulesi’nde yer alır. 2016’da kurulan genç bir okul olmasına rağmen, doğru adımları atarak kısa sürede İrlanda’nın başarılı dil okulları arasına adını yazdırmıştır. Birchwater Education’da sunulan eğitim programları geniş akreditasyona sahip olup kurumun partnerleri arasında NCC Education, Trinity College London ve Institute of Commercial Management gibi çok saygın kurumlar yer alır. 

Birchwater ekibi, son derece dinamik, esnek ve bilgili bir eğitmen ve idareci kadrosundan oluşur. Yabancı Dil Olarak İngilizce programlarının yanı sıra İşletme ve Bilgisayar gibi alanlarda da kurslar düzenlenmektedir. Birchwater Education, kalifiye eğitmenleri özenle seçerek öğrencilerin yaşamında fark yaratmayı hedefler. BE, şimdiden öğrencilerin büyük saygı ve güven duyduğu bir eğitim kurumu olup eğitim teknolojileri yoğun bir şekilde kullanılmaktadır.

Limerick’i İrlanda’nın batı kıyısında Shannon Nehri çevreler; Dublin, Cork ve Galway şehirlerinden kara yoluyla kısa sürede ulaşılır. Merkezi konumu sayesinde Limerick, çok kaliteli bir dil eğitimi alırken Moher Kayalıkları, Doolin, Dingle ve Connemara gibi muhteşem güzellikteki yerlere seyahat edebilmek için de harika bir tercihtir. 

Genel İngilizce 15

Maksimum Sınıf Mevcudu:                    15

Haftalık Ders Saati:                                 15

Başlama Tarihi:                                       Her Pazartesi

 

Kurs

1 hafta

4 hafta

24 hafta

36 hafta

Genel İngilizce

130 €

520 €

2.700 €

3.960 €

 

KONAKLAMA

Aile Yanı

Hafta

1 hafta

4 hafta

24 hafta

36 hafta

Tek kişilik / Yarım

150 €

600 €

3,600 €

5,400 €

 

Daha detaylı bilgi için biz sizi arayalım!

Sizinle Hangi Ofisimizin İrtibata Geçmesini İstersiniz?

Paylaş:

whatsapp
tel_icon_yazili