bursa escort iddaa tahminleri

LSI Avustralya


LSI Dünya çapında geniş bir ağa sahip dil okuludur. İngiltere, Kanada, ABD, Yeni Zelanda ve Avustralya’da dil okulları mevcuttur. Aynı zamanda Fransa ve İsviçre’de dil öğrenim merkezleri ve İspanya, İtalya, Meksika, Panama ve Costa Rica’da bulunan dil okullarıyla ortaklıkları bulunmaktadır.

Okulların her biri modern teknolojik ekipmanlarla donatılmış olan LSI, Queensland’in en büyük şehri olan Brisbane’de oldukça merkezi bir yerde açılmıştır. Avustralya İngilizce öğrenmek için iyi bir tercihtir. Rahat bir yaşam tarzına sahip olan Brisbaneliler, bir büyük şehir ile sahil kasabasının avantajlarına aynı anda sahip olurlar.

Samimi, güneşli ve kozmopolit bir şehir olan Brisbane aynı zamanda dünyaca ünlü plajlara da bir saatlik uzaklıktadır. LSI, arkadaş canlısı, güler yüzlü ve deneyimli öğretmen ve personel kadrosunun yanı sıra çok iyi öğrenci olanaklarına sahiptir.

Brisbane dil okulları öğrencilerinin Avustralya’da geçirecekleri zamanlarında; ülkenin kültürel ve doğal güzelliklerinden faydalandıklarına emin olurken dil öğrenimlerini de tamamlayacak nitelikte hazırlanan; müze ve sanat galerisi gezilerinden, sahilde yapılacak piknik ve spor etkinliklerine kadar her türlü ilginç ve kapsamlı sosyal programlar hazırlar ve öğrenciler hepsine katılım sağlayabilirler.

 

KURSLAR

1-3 hafta

4-11 hafta

12-15 hafta

16-23 hafta

24+ hafta

Genel İngilizce 20

12 haftaya kadar

340 $

325 $

315 $

-

-

Yoğun İngilizce 24

397 $

387 $

377 $

380 $

337 $

Yoğun İngilizce 30

435 $

430 $

425 $

430 $

375 $

Not: Fiyatlar Yeni Zelanda Doları (AUD) üzerinden yazılmıştır.

 

Aile Yanı

Kahvaltı

Yarım pansiyon

Tek kişilik

200 $

265 $

 

Öğrenci Yurdu

Kahvaltı/hafta

Yarım/hafta

Tek kişilik / özel banyo

200 $

265 $

Not: Fiyatlar Yeni Zelanda Doları (AUD) üzerinden yazılmıştır.

 

Kurs Kayıt Ücreti: 230 $

Transfer: 115 $

Not: Fiyatlar Yeni Zelanda Doları (AUD) üzerinden yazılmıştır.

 

Daha detaylı bilgi için biz sizi arayalım!

Sizinle Hangi Ofisimizin İrtibata Geçmesini İstersiniz?

Paylaş:

whatsapp