LSI Berkeley Dil Okulu


LSI Uluslararası Dil Okulu; dünyanın pek çok yerinde dil okulu, kurum ve kuruluşlarla ortaklığı ve dil merkezi bulunan geniş bir ağa sahiptir. İngiltere, Kanada, Malta, Yeni Zelanda, Avustralya ve Amerika, LSI dil okullarının bulunduğu ülkelerdir. 

Her bir okul bulundukları şehrin merkezi ve ulaşımı kolay bir noktasında kurulmuş olup son teknoloji ekipmanlar ile donatılmıştır. Sınıflarda öğrenci sayısı minimum seviyede tutularak, derse katılımı teşvik eden interaktif bir sistem uygulanmaktadır.

LSI Berkeley, San Francisco şehrinin Berkeley bölgesinde yer almaktadır. Gelişmiş bir şehir içi ulaşım sistemine sahip olan San Francisco, dünyanın en ünlü yapılarına ev sahipliği yapmaktadır. Örneğin; dünyanın en uzun yedinci asma köprüsü olan, kırmızı rengiyle akılda kalan Golden Gate Köprüsü, Alcatraz Adası Müzesi veya bilinen haliyle Alcatraz Hapishanesi, keyifli bir alışveriş mekânı olan Fisherman Wharf görülmesi gereken yerler olup ulaşımları kolaydır. LSI Berkeley International Language School da şehrin merkezi bir yerinde yer alması sayesinde, şehrin keyfini kolaylıkla yaşamanıza vesile olmaktadır.

LSI yapı olarak çok merkezli bir sisteme sahiptir. Berkeley’de başladığınız kursa istediğiniz taktirde Amerika’nın başka bir şehrinde veya başka bir ülkede devam edebilirsiniz. Başlangıçta seviyenizin tespit edilmesiyle yerleştiğiniz sınıflar, az sayıda öğrencilerden oluşmakta olup derse katılımı teşvik edecek şekilde hazırlanmıştır. Her biri alanında uzman, güler yüzlü ve yardımsever bir çalışan kadrosuna sahip olan LSI, interaktif bir sistemi takip ederek en iyi eğitimi vermeyi amaçlar. Sınava hazırlık, İş İngilizcesi, Genel İngilizce gibi alanlara ayırarak bireyin hangi alanda dil öğrenmeye ihtiyacı varsa onu almasını sağlayan LSI, kurs bitiminde seviyenizi belgeler nitelikte bir sertifika verir. 

Dünyanın her yerinden öğrenciye eğitim vermekte olan LSI Berkeley Dil Kursu ile pek çok kültürden insanla tanışma fırsatı yakalayarak dilinizi ve iletişim becerilerinizi geliştirebilirsiniz.

 

 

KURSLAR

1-3 hafta

4-11 hafta

12-15 hafta

16-23 hafta

24+ hafta

Genel İngilizce 20

370 $

350  $

340  $

330  $

305  $

Yoğun İngilizce 25

427  $

392  $

382  $

372  $

332  $

Yoğun İngilizce 30

480  $

435  $

425  $

415  $

360  $

*1 Ocak-30 Nisan arasında kayıt yaptıran öğrencilerimiz için %25 indirim uygulanacaktır.

 

Aile Yanı

Kahvaltı

Yarım pansiyon

Tek kişilik

270 $

335 $

 

Öğrenci Yurdu 

Downtown Berkeley YMCA (yemeksiz)

Haftalık

Tek kişilik / ortak banyo

305 $ - (1-5 hafta) 275 $ - (6+ hafta)

Çift kişilik / ortak banyo

280 $ - (1-5 hafta)  260 $ - (6+ hafta)

*250 $ depozito alınır.

 

Kurs Kayıt Ücreti: 150 $

Transfer: 110 $

 

Daha detaylı bilgi için biz sizi arayalım!

Sizinle Hangi Ofisimizin İrtibata Geçmesini İstersiniz?

Paylaş:

whatsapp
tel_icon_yazili