LSI Boston Dil Okulu


LSI International Language School; İngiltere, Kanada, Malta, Yeni Zelanda, Avustralya ve Amerika’da dil okulları ve diğer birçok ülkede dil merkezi ve kurumlarla partnerliği bulunan, dünya çapında geniş bir ağa sahiptir. Okulların her biri son teknoloji ekipman ile donatılmış olup, kadrosu deneyimli, profesyonel eğitmenlerden oluşmaktadır. 

LSI Boston Dil Okulu ise diğer okullar gibi şehrin merkezine kurulmuştur. Massachusetts eyaletinin başkenti olan Boston şehri, Amerika Birleşik Devletleri’nin en büyük şehirlerinden biridir. 21. yüzyılda ABD’nin eğitim, tıp ve yüksek teknolojiyi odak noktasına almasıyla Boston şehri büyük bir gelişme göstermiştir. Ancak tarihiyle de Amerika Birleşik Devletleri tarihinde önemli bir yere sahip olup birçok önemli olaya ev sahipliği yapmıştır.

Zengin bir kültürel mirasa sahip olan Boston, görülmesi gereken pek çok güzelliğe sahiptir. Sosyal yaşam açısından da oldukça hareketli ve çeşitli olan Boston şehri, dinamik yapısıyla dil öğrenmek için avantajlı bir yerdir. Şehrin tam merkezinde konumlanmış olan LSI Boston International Language School, bu hareketlilikten uzak kalmamanızı sağlar. 

LSI Uluslararası Dil Okulu, çok merkezli bir kurs yapısına sahiptir. Bu, Boston’da başladığınız kursa New York’ta veya Paris’te ya da Auckland’de devam edebileceğiniz anlamına gelmektedir. Dünyanın her yerinden öğrenci ağırlayan LSI dil okulunda farklı kültürlerden gelen pek çok insanla tanışabilir, az kişinin bulunduğu sınıflarda bol bol pratik yapma fırsatı bulabilirsiniz. 

Sonunda bir sertifika ile derecenizi belgeleyebileceğiniz LSI Boston Dil Okulu’nda, seviyenize ve amacınıza uygun olarak, işinde uzman eğitmenlerden eğitim alırsınız. 

 

KURSLAR

1-3 hafta

4-11 hafta

12-15 hafta

16-23 hafta

24+ hafta

Genel İngilizce 20

370 $

350  $

340  $

330  $

305  $

Yoğun İngilizce 25

427  $

392  $

382  $

372  $

332  $

Yoğun İngilizce 30

480  $

435  $

425  $

415  $

360  $

*1 Ocak-30 Nisan tarihleri arasında kayıt yaptıran öğrencilerimiz için %25 indirim uygulanacaktır.

 

Aile Yanı

Kahvaltı

Yarım pansiyon

Tek kişilik

245 $

305 $

 

Öğrenci Yurdu 

ESL Townhouse (yemeksiz)

Haftalık

Tek kişilik / ortak banyo

500 $

Çift kişilik / ortak banyo

335 $

*200 $ depozito alınır.

 

 

Kurs Kayıt Ücreti: 150 $

Transfer: 110 $

Daha detaylı bilgi için biz sizi arayalım!

Sizinle Hangi Ofisimizin İrtibata Geçmesini İstersiniz?

Paylaş:

whatsapp
tel_icon_yazili