bursa escort iddaa tahminleri

Real Institute Toronto


Toronto’nun merkezinde bulunan Ryerson Üniversitesi’ne bağlı Real Institute kurumunun tema bazlı müfredatı ile Üniversite’nin dil edinimi uzmanları tarafından hazırlanan ESL/EAL (İkinci Dil Olarak İngilizce ve Ek Dil Olarak İngilizce) programları büyük başarı elde etmektedir. Öğrencilerin kendi dil öğrenimleri için sorumluluk almalarını sağlayan tematik modül yaklaşımları vardır. 

Kanada’nın kültürel çeşitlilik açısından en zengin ve en hareketli şehri Toronto’da popüler turistik mekanlara, kültürel yerlere ve beş büyük lig kulübüne ziyaretler düzenleyerek öğrencilerin eğitim ve sosyal yaşamlarını dengede tutmaya çalışan Real Institute, aynı zamanda öğrencilerinin staj ve iş arama becerilerini geliştirmeye odaklanır. 

Eğitmenlerin büyük çoğunluğu uluslararası deneyime sahiptir ve öğrenciler süreklilik arz eden bir değerlendirme sürecine tabi tutularak performanslarını daima geliştirmeleri sağlanır. Kendi yaş grubunuzdaki öğretmenleriniz size mesleki kariyerinizi oluşturmak için danışmanlık yaparak yol gösterirler. 

İkinci dil ediniminde lider olan eğitmenler tarafından, öğrencilerin yaşadıkları deneyimler ve ihtiyaçlar doğrultusunda geliştirilen programlarda en güncel dil edinim metodolojileri kullanılmaktadır. Amacınız, ister üniversitede daha fazla başarı elde etmek için yeterlilik düzeyinizi yükselmek ister küresel iş piyasasının zorluklarına hazırlanmak olsun, okul hedefinize uygun bir program ile ihtiyacınız olan eğitimi sağlayacaktır. 

Real Institute, özellikle yabancı öğrencilerin hem okul içinde hem de okul dışında ihtiyaç duyabileceği tüm desteği sağlamaya çalışmaktadır. Dünyanın en hareketli şehirlerinden birinde kaliteli bir İngilizce eğitimi almak için Real Institute kurumunu değerlendirebilir, okul hakkında daha fazla bilgi almak ve kayıt yaptırmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Draft Yurtdışı Eğitim’in alanında uzman, güler yüzlü danışmanları size yardımcı olmaktan memnuniyet duyacaklardır. 

Daha detaylı bilgi için biz sizi arayalım!

Sizinle Hangi Ofisimizin İrtibata Geçmesini İstersiniz?

Paylaş:

whatsapp