Eğitimde

10.Yıl

Draft Eğitim Danışmanlığı,

5 Danışman, 4 Ofis ve 10 Yıllık Tecrübe ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermenin haklı gururunu yaşıyor

Başarı Öyküleri
Erdem Kıskaç
Erdem Kıskaç


Draft Yurtdışı Eğitim danışmanlığı ile bundan 1 sene önce Harkov’a gittim. Karşılama, okul kayıt, yerleştirme ve tüm problemlerimde gerçekten her zaman yanımda oldular. Sizlere buradan çok teşekkür ederim.

Berke Yüreğebakan
Berke Yüreğebakan


Ben üç yıl önce başka bir firma ile Ukrayna’ya gitmiştim. Orada çok sıkıntılar yaşadım, mağdur oldum. Draft Eğitim danışmanı Serap Hanım benimle ilgilendi ve yoluma onlar ile devam ettim. Çok şanslıyım, teşekkürler.

Selcan Yılmaz
Selcan Yılmaz


Merhaba, ben Selcan . Draft Eğitim sayesinde, bir kaç adım da olsa, hayallerimi gerçekleştirme yolunda ilerliyorum. Çevremdekiler, yurt dışında üniversite kararını verirken bazı tereddütlerini dile getirdiler. Bir bayan olduğum için, ailemden ve arkadaşlarımdan uzak kalmanın zorluğuna dayanamayacağım, kısa bir süre sonra pes edip, geri döneceğim düşüncesine sahiplerdi. Fakat çevremdekilerin bu düşüncelerini boşa çıkardım. Bunu, öncelikle aileme daha sonra Draft Eğitim borçluyum. Umarım sizler de hayallerinizi gerçekleştirme yolunda tereddüt yaşamadan ilerlersiniz. Teşekkürler Draft Eğitim...

Serkan Yıldırım
Serkan Yıldırım


Hayatımdaki en güzel günlerimi Draft Eğitim sayesinde Accademia del Lusso'da geçirdim. Hem eğlenerek hem öğrenerek geçti bir yılım. Accademia del Lusso tek kelimeyle öğretmenleriyle, eğitimiyle, aktiviteleriyle muhteşem bir okuldu.

Yeşim Polat
Yeşim Polat


Bu yaz Roma'daki SLV'de İtalyanca kursu aldım. Draft Eğitim orada her şeyi çok güzel ve programlı bir şekilde ayarlamıştı. Hayatımın en güzel deneyimlerinden biriydi çünkü hem Roma harikaydı hem de kurs. Kurstaki öğretmenler inanılmaz sıcak ve sempatiklerdi. İtalyancama çok katkısı oldu.

Emir Katarlı
Emir Katarlı


Draft Eğitim'e çok teşekkür ederim. Başta tereddüt ile yaklaştım ama daha sonra danışmanlık sayesinde İtalya da okuma fırsatı buldum.