Eğitimde

10.Yıl

Draft Eğitim Danışmanlığı,

5 Danışman, 4 Ofis ve 10 Yıllık Tecrübe ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermenin haklı gururunu yaşıyor

Garanti ve Güvence

Danışmanlık hizmeti, aynı zamanda bir rehberlik hizmetidir. Bu nedenle her öğrencimiz için en doğru yönlendirmeyi net ve eksiksiz olarak yerine getirmek bizim sorumluluğumuzdur. Biz işimizi çok seviyoruz, saygın ve dürüst bir çizgide yapmak en önemli ilkemiz. 30'u aşkın personelimiz, yurt içi-yurt dışı ofislerimiz ve Draft Professional Services çatısı altındaki tüm diğer departmanlar ile işbirliği yaparak ve faaliyet alanlarımızı genişleterek sizlere hizmet sunmaya devam ediyoruz.

Draft Eğitim ile 10 Adımda Garanti ve Güvenceniz

1. Bizimle irtibat kurduğunuzda sizi ofisimize kahve içmeye davet ediyor, ihityaçlarınıza ve hayallerinize en uygun eğitim programlarını ve ülkeleri sizinle birlikte tespit ediyoruz. 

2. Karar verdiğiniz eğitim kurumuna ön kayıt işlemlerini başlatabilmek için gerekli evrak listesini ve hizmet sözleşmemizi size iletiyor, evraklarınızı getirdiğinizde bir kahve daha içerek sözleşme imzalıyoruz. 

3. Kayıt işlemlerinizi başlatıyoruz. Noter onayları, bakanlık harçlarının yatırılması, lise diplomanızın nostrifikasyonu (denklik) işlemlerini yürütüyoruz.

4. Kayıt işlemlerinizin tamamlanmasının ardından öğrenci belgenizi size iletiyoruz.

5. Vize dosyanızı hazırlayarak vize işlemlerinizi başlatıyoruz.

6. Gideceğiniz ülkede konaklama rezervasyonunuzu yapıyoruz.

7. Uçak biletlerinizi alarak eğitiminizin başlangıç tarihine en yakın tarihlerden birinde gidiş organizasyonunuzu yapıyoruz.

8. Sizi eğitim alacağını ülkede karşılıyor, havalimanından transferinizi sağlayarak konaklayacağınız yere eşlik ediyoruz. 

9. Yerleşmenizden itibaren ülke ve eğitiminizle ilgili oryantasyonu sağlıyoruz. 

10. Eğitiminize başladıktan sonra mezun olduğunuz tarihe kadar danışmanlık hizmeti veriyoruz!