Eğitimde

10.Yıl

Draft Eğitim Danışmanlığı,

5 Danışman, 4 Ofis ve 10 Yıllık Tecrübe ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermenin haklı gururunu yaşıyor

Hakkımızda

ODTÜ kantinlerinde filizlenen fikirlerimizi “Draft Professional Services” firmamızın kuruluşuyla 2012 yılının Nisan ayında Ankara'da hayata geçirdik ve ilk şubemizi İzmir'de açarak profesyonel hayatımıza başladık. Daha sonra 2013 yılının Temmuz ayında İtalya'ya gönderdiğimiz ilk öğrenci grubuyla Draft Eğitim'in temellerini atmakla kalmayıp, bu süreçte diğer markalarımız olan Re-vize Profesyonel Vize Hizmetleri ve ElmaTur markamızı da bünyemize katarak vize danışmanlığı ve turizm faaliyetlerimizle hizmet vermeye devam ediyoruz.

Türkiye'nin en prestijli ve en yenilikçi yurt dışı eğitimi danışmanlık firmaları arasında yer alan Draft Eğitim firmamız aracılığı ile; yurt dışında kaliteli bir eğitim almak isteyen öğrencilere, kariyer hedeflerine uygun profesyonel bir danışmanlık hizmeti sunmaktayız. Türkiye'de Ankara ofisimiz merkez ofis, İstanbul ve İzmir ofislerimiz ana şube olmak üzere toplamda 3 şubemiz vardır. Yurt dışında ise Balkanlar’ın gözde ülkesi olan Makedonya’da Üsküp yurt dışı şubesi bulunan Draft Eğitim markamızın, ülke genelinde birçok şehrimizde ve bölgemizde yüzlerce temsilcisi bulunmaktadır. Eğitimde 10. yılını dolduran danışmanlık firmamız, kariyerine sağlam adımlarla yürümek isteyen binlerce öğrenciye rehberlik etmiş olmanın gururunu yaşamaktadır.

Bir Yurt Dışı Eğitim Firmasından Çok Daha Fazlasıyız

Draft Eğitim Danışmanlığı ekibi olarak; yenilikçi düşünce yapısı, dinamik ve tecrübeli kadrosu ve birçok bölgesel-ulusal sivil toplum ve kamu kuruluşlarının yanı sıra, ülkemizin değerli eğitimcileri ile  geliştirdiği ortak çalışmalar ve işbirlikleri ile, yurt dışında eğitim almak isteyen öğrencilere hizmet vermekteyiz. Markamız çok yönlü yapısından dolayı "Draft Professional Services" çatısı altında yer almaktadır. Draft Professional Services çatısı altında 6 yıldır faaliyet göstermekte olan 5 farklı markamız ve firmamız bulunmaktadır. Bunlardan ilki olan Elmatur Seyahat Acentesi (TÜRSAB’a kayıtlı A Grubu seyahat acentesi) ile yurt içi ve yurt dışı bir çok turizm faaliyeti gerçekleştirmekteyiz. “Re-Vize” Profesyonel Vize Danışmanlık Hizmetleri ekibimiz ile yurt dışı seyahatlerinde kişilerin vize süreçlerinde ihtiyacı olan profesyonel desteği onlara sağlayarak vize prosedürlerini onlar adına takip ediyor ve “aile birleşimi”, “çalışma vizesi” gibi son derece önemli izin belgeleri için başvuru sahiplerine kariyer ve hayat danışmanlığı yapıyoruz. Draft İletişim, Yönetim Sistemleri ve Çeviri Danışmanlığı ekibimiz ile, firmalarımızın reklam ajansı rolünü üstlenerek, markalarımızın ihtiyacı olan tüm pazarlama ve yönetim faaliyetlerini gerçekleştirmekteyiz. Draft Teknoloji firmamız aracılığı ile tüm markalarımız için yaptığımız yazılım ve uygulamaları geliştirip, işlerimizi dijital ortama aktarıyor ve sosyal sorumluluk işlerini de kapsayan teknoloji projeleri üretiyoruz.  Bugüne kadar "Balkanlarda Eğitim" adı altında sürdürülen eğitim danışmanlığı hizmetinin kapsamı, Draft Eğitim Danışmanlığı markası ile genişletilerek, öğrencilerin dünya sıralamasında ilk 1000’de yer alan üniversitelere ve dünyanın en iyi dil okullarına yönlendirilmesi hedeflenmektedir.

Amacımız Ve Misyonumuz

Misyonumuz; sürekli kendini geliştiren; çağın getirilerine uyumlu, eğitimli ve deneyimli danışman kadromuzun yanında, yurt içi ve yurt dışında oluşturulmuş genç ve dinamik operasyon ekiplerimizle birlikte, öğrencilerin ihtiyaçlarını en doğru biçimde saptayıp gerekli yönlendirmelerde bulunmak ve eğitim aldıkları sürece kapsamlı ve eksiksiz bir danışmanlık hizmeti sunmaktır. Amacımız ise; bünyemizde yer alan okullar aracılığıyla geleceğin prestijli, kariyer ve vizyon sahibi doktor, öğretmen, robotik ve yapay zeka uzmanı, hukukçu, sağlıkçı, mühendis ve bilim insanlarını içine alan ve birçok meslek grubuna dahil olan kişilerin kariyerlerine sağlam adımlar ile ulaşmalarını sağlamaktır. 

Danışmanlık hizmeti, aynı zamanda bir rehberlik hizmetidir. Bu nedenle her öğrencimiz için en doğru yönlendirmeyi net ve eksiksiz olarak yerine getirmek Draft Eğitim ailesinin sorumluluğunda yer almaktadır. Biz işimizi çok seviyor ve her şeyden önemlisi saygı duyuyoruz. 30'u aşkın personelimiz, yurt içi-yurt dışı ofislerimiz ve Draft Professional Services çatısı altındaki diğer tüm departmanlar ile işbirliği yaparak ve faaliyet alanlarımızı genişleterek sizlere hizmet sunmaya devam edeceğiz.