Eğitimde

10.Yıl

Draft Eğitim Danışmanlığı,

5 Danışman, 4 Ofis ve 10 Yıllık Tecrübe ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermenin haklı gururunu yaşıyor

Neden Draft Eğitim ?
Neden Draft Eğitim

Neden Bizim Danışmanlığımız?

Yurt dışı eğitimi konusunda sürekli kendini geliştiren ve çağın getirilerine uyum sağlayan Draft Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı firmamız, bir  "Draft Professional Services" markasıdır. Draft PS; TÜRSAB A grubu statüsünde bulunan ElmaTur Seyahat Acentesi, Re-Vize Profesyonel Vize Danışmanlık Hizmetleri, Draft Teknoloji, Draft İletişim ve Yönetim Hizmetleri ve Draft Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı markaları ile birlikte geniş bir ürün ve hizmet yelpazesinde faaliyet gösteren bir firmadır. Peki bu firmalarımız ile nasıl bir hizmet vermekteyiz? ElmaTur Seyahat Acentemiz ile yurt içi ve yurt dışı bir çok turizm faaliyeti gerçekleştirmekteyiz. “Re-Vize” Profesyonel Vize Danışmanlık Hizmetleri ekibimiz ile yurt dışı seyahatinde bulunacak olan kişiler için vize süreçlerinde ihtiyaç duyulan profesyonel desteği onlara sağlayarak vize prosedürlerini onlar adına takip ediyoruz. Draft İletişim, Yönetim Sistemleri ve Çeviri Danışmanlığı ekibimiz ile, firmalarımızın reklam ajansı rolünü üstlenerek, markalarımızın ihtiyacı olan tüm pazarlama faaliyetlerini hayata geçiriyor ve ajansımızın yönetim faaliyetlerine aktif katılım gerçekleştiriyoruz . Draft Teknoloji firmamız aracılığı ile tüm markalarımız için yaptığımız yazılım ve uygulamaları geliştirip, işlerimizi dijital ortama aktarıyor ve sosyal sorumluluk işlerini de kapsayan teknoloji projeleri üretiyoruz. Yurt dışında eğitim almak için bizi tercih eden öğrencilerimize; seyahat acentemiz aracılığı ile uçak biletleri, karşılama, transfer, konaklama işlemleri için profesyonel, dinamik ve genç kadromuz ile birlikte hizmet vermekteyiz. Şirketimizin komplike yapısından dolayı, alacağınız yurt dışı danışmanlık hizmetine ilaveten bir çok ayrıcalıktan da faydalanmış olacaksınız.

Genç, Dinamik Ve Deneyimli Bir Kadro

Üniversite yıllarını geride bırakmış ancak üniversiteden kopmamış deneyimli kadrosu ile Draft Eğitim Danışmanlığı, partner üniversitelerimizle yakın işbirliği halinde çalışmakta, okullar ve fakülteler ile ilgili güncel bilgilendirmeleri öğrencileri ile düzenli olarak paylaşmaktadır. Öğrencilerimiz ve aileleri ile düzenli iletişim kurarak eğitim hayatları boyunca öğrencilerimizin yanında yer alıyor ve yaşayabilecekleri sorunlara hızlı çözümler üretiyoruz.

Danışmanlık hizmeti verdiğimiz öğrencilerimiz için Üsküp’te faaliyete geçen ofisimiz sayesinde, Makedonya'da okuyan öğrencilerimizin istedikleri her an gereken desteğe ulaşmalarını sağlamaktayız. Bununla birlikte farklı ülkelerde yeni ofis açma planlarımızı önümüzdeki senelerde hayata geçirmeyi umuyor ve bu konuda yeni görüşmeler yapıyoruz. Ayrıca, öğrenci gönderdiğimiz tüm şehirlerde bulunan temsilciliklerimizle öğrencilerimizin sürekli ulaşabilecekleri irtibat kanallarımızı da açık tutmaktayız.

Türkiye'nin Ve Dünya'nın Bir Çok Noktasında Yer Alan Danışmanlık Ofisleri ve Temsilcilikler

Merkezi Ankara’da bulunan Draft Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı; İzmir, İstanbul ve Üsküp ofisleri, Polonya, Sırbistan, Azerbaycan ve Belarus partner şirketleri ve temsilcilikleri, Türkiye içi ve dışında pek çok şehirde bulunan temsilcileriyle büyük, güçlü ve büyümeye devam eden bir danışmanlık şirketidir. Danışmanlık hizmetlerini farklı, güvenilir ve sürekli kılmakta, bu amaçla da uzun vadeli yatırımlar gerçekleştirmektedir.