Eğitimde

8.Yıl

Draft Eğitim Danışmanlığı,

13 Danışman, 4 Ofis ve 8 Yıllık Tecrübe ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermenin haklı gururunu yaşıyor

Neden Draft Eğitim ?
Neden Draft Eğitim

Neden Bizim Danışmanlığımız?

Kurumsal Yapı – A grubu Seyahat Acentesi Desteği

Draft Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı, bir Draft Professional Services markasıdır.

Draft PS; TÜRSAB A grubu statüsünde bulunan Elmatur Seyahat AcentesiRe-Vize Profesyonel Vize Danışmanlık HizmetleriDraft Teknoloji ve Draft Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak geniş bir ürün ve hizmet yelpazesinde faaliyet gösteren bir firmadır.

Yurtdışında eğitim almak için bizi tercih eden öğrencilerimize, seyahat acentemiz aracılığı ile uçak biletleri, karşılama, transfer, konaklama işlemleri için de profesyonel, dinamik ve genç kadromuzla hizmet vermekteyiz.

Genç, dinamik ve deneyimli kadro

Üniversite yıllarını geride bırakmış ancak üniversiteden kopmamış deneyimli kadrosu ile Draft Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı, partner üniversitelerimizle yakın işbirliği halinde çalışmakta, okullar ve fakülteler ile ilgili güncel bilgilendirmeleri öğrencileri ile düzenli olarak paylaşmaktadır.

Öğrencilerimiz ve aileleri ile düzenli iletişim kurarak eğitim hayatları boyunca yanlarında öğrencilerimizin yanında yer alıyor, yaşayabilecekleri sorunlara hızlı çözümler üretiyoruz.

Danışmanlık hizmeti verdiğimiz öğrencilerimiz için Üsküp’te faaliyete geçen ofisimiz ile artık Makedonya’da okuyan öğrencilerimizin istedikleri an destek alabilecekleri bir seçenek yaratmış bulunmaktayız.Ayrıca, öğrenci gönderdiğimiz tüm şehirlerde bulunan temsilciliklerimizle öğrencilerimizin sürekli ulaşabilecekleri irtibat kanallarımız açık tutuyoruz.

Farklı Ülke ve Şehirlerde Danışmanlık Ofisleri ve Temsilcilikler

Merkezi Ankara’da bulunan Draft Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı, İzmir, İstanbul ve Üsküp ofisleri, Polonya, Sırbistan, Azerbaycan ve Belarus partner şirketleri ve temsilcilikleri, Türkiye içi ve dışında pek çok şehirde bulunan temsilcileriyle büyük, güçlü ve büyümeye devam eden bir danışmanlık şirketidir. Danışmanlık hizmetlerini farklı, güvenilir ve sürekli kılmakta, bu amaçla da uzun vadeli yatırımlar gerçekleştirmektedir.