ÖZEL DRAFT HİZMETLERİ

Draft Eğitim İle Yurtdışında yalnız değilsiniz!

Draft Eğitim olarak biz, yurt dışı eğitim sürecinizin karar aşamasından mezuniyetinize kadar her türlü desteğimiz ile yanınızdayız.

Tüm Draft Özel Hizmetleri
Acil Durumlarda Destek
Acil Durumlarda Destek

Sağlık ve güvenlik gibi acil durumlar için 7/24 yanınızdayız.

Devamı
Kariyer Danışmanlığı
Kariyer Danışmanlığı

Doğru meslek ve doğru ülke tercihi yapmanız için danışmanlarımız ile buradayız.

Devamı
Burs Başvuruları

Burs Başvuruları

Yurt dışında okurken burs alabileceğiniz okullar mevcuttur. Yurt dışında lisans veya yüksek lisans eğitimi almak isteyen çoğu öğrencinin en büyük hayali kaliteli bir üniversitenin onlara burs vermesidir. Fakat bu hayali gerçekleştirmenin her zaman kolay olmadığı yanlış olsa da sıkça düşünülür. Üniversitelerin burs seçeneklerinin ve aday öğrencilere burs verme şartlarının farklı ölçütlere göre değişmesine rağmen yurt dışında bulunan üniversitelere yapılan burs başvurularında tüm giriş şartları yerine getirildiği takdirde burs sahibi olabilirsiniz.

Akademik başarı bursları her üniversitede farklı başvuru şartlarına ve kontenjanlara tabidir. Yurt dışında burs veren kurumlar burs verme koşullarını açıkça belirtmektedir. Şartları sağlıyorsanız burs alma ihtimaliniz bir hayli yüksektir. Burs almak istediğiniz ülkenin dilini çok iyi bilmek de şansınızı artıracaktır. Başarılı bir geçmişe sahip olmanız ve bunu belgeleyebilmeniz, burs verecek olan kurumların sizin başarınıza ve deneyiminize güvenmelerini sağlayacaktır.