TEMSİLCİ ADAY BAŞVURUSU

TEMSİLCİ ADAY BAŞVURU FORMU

Türkiye'nin en prestijli ve en yenilikçi yurt dışı eğitimi danışmanlık firmaları arasında üst sıralarda yer alan Draft Eğitim, çağın getirilerine uygun düşünce yapısı ile hareket eden, kendi tecrübesini bizlerin vizyonu ve misyonu ile birleştirebilen temsilcilerini arıyor.

 

Draft Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak yürüttüğümüz Draft Unity, temsilcilerimiz ile birlikte hedeflerimizi geliştirdiğimiz ve pekiştirdiğimiz bir partnerlik programıdır. Yurt dışında eğitim almak isteyen öğrencilerimize sunduğumuz kayıt, konaklama, vize danışmanlığı ve ulaşım hizmetlerinin yanında kariyer koçluğu ve akademik danışmanlık hizmeti de sunuyoruz. Yıllardır sürdürdüğümüz bu etkin çalışmalarımız sayesinde, öğrenim hedefi yurt dışı üniversiteleri olan öğrencilerimize ihtiyaçları doğrultusunda bütünleşik bir yurt dışı eğitimi danışmanlık hizmeti sağlayabilmek için temsilcilerimiz ve partnerlerimiz ile birlikte destek olmak istiyoruz.

 

Draft Unity programımız;

Yurt dışı eğitim danışmanları,

Rehberlik ve branş öğretmenleri,

Eğitim kurumu yöneticileri için oluşturulmuştur.

 

Draft Unity Programımızın Sizlere Sağlayacağı Katkılar

Sunduğumuz kariyer koçluğu ve ve akademik danışmanlıklarla zenginleştirilmiş kaliteli eğitim danışmanlığı sayesinde gelir elde edebilirsiniz.

Yurt dışı eğitim danışmanlığına dair bilgi sahibi olabilirsiniz.

Edindiğiniz deneyim ve sahip olduğunuz yetkinlikler sayesinde eğitim sektöründe kariyerinizi geliştirebilirsiniz.

Draft Eğitim'in sahip olduğu teknolojik ve hukuksal ayrıcalıklardan faydalanabilirsiniz.

 

Programımıza dahil olmak ve Draft Eğitim çatısı altında temsilcimiz olmak için aşağıda yer alan formu doldurabilirsiniz. 

7 basit adımdan oluşan bilgi formunu eksiksiz doldurmanız sayesinde

görüşmemiz öncesinde biraz sizi tanımayı ve eğitim modelinizi en hızlı şekilde kurgulamayı amaçlıyoruz.