İspanya Bayrağı

İspanya

Castelldefels Sosyal Bilimler Üniversitesi

Genel Bilgiler

Castelldefels Sosyal Bilimler Üniversitesi (CSSS), Avrupa’nın girişimcilik başkenti olarak da bilinen dinamik Barselona şehrinde bulunmaktadır. Barselona’nın canlı atmosferi ve yoğun etkinlik takvimi, profesyonel ve kişisel gelişim açısından benzersiz fırsatlar sunmaktadır. İnovasyon, yeni buluşlar, bilgi üretimi ve uzmanlık alanlarında gelişime odaklanan CSSS, güçlü bir karma öğrenim müfredatı sunmaktadır.

Son teknoloji e-öğrenim platformu ile sınıflarda birebir eğitim kültürü CSSS'te mükemmel bir denge oluşturmuştur. CSSS öğretim üyeleri yenilikçi düşünen tecrübeli eğitimciler olmanın yanı sıra uzmanlık alanlarımızda değişimin öncüleridir. CSSS, faaliyetlerini son derece yetkin bir akademik ve idari personelle yürütmektedir.

CSSS’te eğitim alan öğrenciler, akademik olanakların yanı sıra muazzam kültürel etkinlik seçeneklerinden de faydalanırlar ve bu sayede kritik düşünme becerilerini geliştirerek sosyal katılım konusunda da büyük aşama kaydederler. CSSS, öğrencilerini dünya arenasında değişim başlatan oyuncular olarak yetiştirme vizyonuyla faaliyet gösteren yenilikçi bir üniversitedir.

ÜNİVERSİTEYİ KEŞFETMEYE BAŞLA