İtalya Bayrağı

İtalya

European School of Economics

Genel Bilgiler

The European School of Economics (ESE), Londra, Roma, Milano, Floransa ve Madrid'deki merkezlerinde ve ABD'de kısa süreli programlar ve çevrimiçi karma dersler sunan özel bir işletme okuludur. Lisans, Yüksek Lisans veya MBA programları bulunmaktadır.

ESE mezunları, uluslararası pazarlama, finans, iletişim ve yönetim alanlarında lider olarak görev almaya hazır, piyasadaki en rekabetçi profesyoneller arasındadır. ESE öğrencileri, eğitim süreçlerini ihtiyaçlarına göre uyarlayarak şu olanaklardan faydalanırlar:

-   Dünya genelindeki ESE merkezlerinde yurt dışında eğitim,

-   Moda, etkinlik, müzik, spor, sanat, medya ve insan kaynakları gibi en ileri iş sektörlerinde uzmanlaşmak,

-   Dünya çapında 1500'den fazla lider kuruluşta staj olanakları.

Üniversite Bilgisi
ESE, yükseköğretime yeni bir konsept getirmiştir. Akademik başarıyı, uluslararası niteliği ve pragmatik anlayışı birleştiren ESE derece ve sertifika programları, yeni nesil liderleri ve girişimcileri yetiştirmek için tasarlanmıştır. ESE eğitim felsefesi, öğrencilerin yalnızca bir kariyer yolunu belirlemede yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda onları spor endüstrisi, finans, moda etkinlikleri, seyahat, iletişim veya başka herhangi bir alanda hayallerini takip etme cesaretine sahip olmaya teşvik eder. Lisans, yüksek lisans ve ESE kısa süreli kurs programlarına kayıtlı öğrencilere açık olan ESE staj programı, özel ilgi alanlarında uygulamalı tecrübe kazanmak açısından kritik bir rekabet faktörüdür.

Uluslararası İşbirlikleri
ESE öğrencileri çağdaş uluslararası işletmelerin gelecekteki yöneticileri, liderleri ve girişimcileridir. ESE, FORTUNE Çalışmak İçin En İyi 100 Şirket sıralamasında yer alanlar da dahil olmak üzere, 1500 önde gelen uluslararası şirketle işbirliği halindedir. ESE, bugün mevcut olan en rekabetçi üniversite staj yerleştirme programlarından birini sunmakta olup ve birçok öğrenci henüz mezun olmadan iş teklifi almaktadır.

60'tan fazla ülkeden gelen öğrenciler ESE merkezlerinde eğitim almakta olup Londra, New York, Madrid, Roma, Milano ve Floransa'daki merkezler arasında hareket etme olanağına sahiptirler.

ÜNİVERSİTEYİ KEŞFETMEYE BAŞLA