Almanya Bayrağı

Almanya

HWTK Uygulamalı Bilimler Üniversitesi

Genel Bilgiler

HWTK Uygulamalı Bilimler Üniversitesi

 

HWTK Uygulamalı Bilimler Üniversitesi özel, devlet tarafından akredite edilmiş bir üniversite olup Berlin’de faaliyet göstermektedir. Ayrıca Baden-Baden’de bir kampüsü bulunmaktadır. 2011’de kurulan HWTK’da eğitim-öğretim faaliyetleri 1 Ekim 2012’de başlamıştır. F+U Group iştiraki olan HWTK, bu tanınmış eğitim şirketinin 30 yılı aşan deneyiminden faydalanmaktadır.

 

HWTK, bilginin pratik uygulamalarına güçlü şekilde yönelen bir üniversite olup pratik perspektifi rehber edinmiştir. HWTK’de akademik teori ve profesyonel pratik, uygulamaya odaklanan programlarda birbirini çok iyi tamamlar ve mezun olanların kariyerlerine hızlıca adapte olmalarını sağlar.

 

HWTK’de eğitim, her bir öğrencinin ihtiyaçlarına göre tasarlanmıştır. Farklı eğitim modelleri arasında sorunsuz geçiş yapılabilir.

 

HWTK, tüm çalışma alanlarında uluslararası yönelimin gücüne inanmaktadır. Öğrencilere mükemmel yabancı dil eğitimi sunulmanın yanında eğitimlerinin bir kısmını yurtdışında iyi bilinen partnerler bünyesinde staj yaparak geçirme olanağı da sağlanmaktadır.

 

HWTK’da verilen derslerin tümü test edilmiş, akredite ve onaylıdır.

 

HWTK'da eğitim Almanca ve İngilizce verilmektedir.

ÜNİVERSİTEYİ KEŞFETMEYE BAŞLA