Polonya Bayrağı

Polonya

Lazarski Üniversitesi

Genel Bilgiler

Varşova’da bulunan Lazarski Üniversitesi, dünya çapında 1200 üniversitenin yer aldığı, Avrupa Komisyonu tarafından fonlanan U-Multirank sıralamasının en son versiyonunda Polonya’nın en iyi üniversitesi seçilmiştir. Lazarski Üniversitesi’nin dört programı İngiltere’de Coventry Üniversitesi ile ortaklaşa yürütülmektedir. Bu programlardan mezun olanlar hem Coventry Üniversitesi hem de Lazarski Üniversitesi’nden diploma almaktadır. Times Higher Education tarafından 2015’te “Yılın Üniversitesi” adlı prestijli ödüle layık görülmüştür. 

Lazarski Üniversitesi’nin kampüsü son derece katılımcı ve çok kültürlü bir kampüs olup İngilizce müfredatlı programlarda eğitim gören öğrencilerin %80’inden fazlası Polonya dışından gelir. Geleceğinizdeki kariyerinizi önemsiyorsanız, Lazarski Üniversitesi öğrencilerinin %76’sından fazlasının henüz okurken iş bulduklarını söylemek isteriz. 

Üniversite öğrencileri Lazarski House ve Przyjazn Yurdu gibi yurtlarda konaklamakta veya kiralık ev ve apartları tercih etmektedir.

ÜNİVERSİTEYİ KEŞFETMEYE BAŞLA