İtalya Bayrağı

İtalya

MIP Milano Politeknik Üniversitesi

Genel Bilgiler

MIP’nin orta ve üst düzey yöneticiler için dizayn edilen MBA ve Executive MBA Programları farklı katılımcıların ihtiyaçlarına uyacak şekilde tasarlanmıştır.

 

Sunulan programlar, katılımcıların ekip çalışması ve kültürlerarası işbirliği, vaka çalışması metodolojisi ve zorlu projeler yoluyla yeni fikirleri, çerçeveleri ve araçları derhal uygulamaya koymalarına olanak tanımaktadır. MIP’de talepkâr, yoğun ama son derece kazançlı bir eğitim süreci boyunca edindiğiniz tecrübelerle bir lidere dönüşerek karmaşık iş meselelerine daha kapsamlı bir perspektiften yaklaşabileceğiniz geniş bir vizyon kazanabilirsiniz. Öğrencilerin ve fakültelerin çeşitliliği, uluslararası görev alma fırsatları ile birleşerek katılımcıların dünyanın her yerinde başarıyla çalışabilmeleri için gereken küresel iş becerileri ve anlayışı kazanmalarını sağlar.

 

MIP, EFMD'nin (Avrupa Yönetim Geliştirme Vakfı) kurumsal üyesidir. Ayrıca MIP, ASFOR (İtalyan Kurumsal Yönetim Eğitim Derneği) üyesi olup MBA ve Executive MBA programları aynı Dernek tarafından akredite edilmiştir.

ÜNİVERSİTEYİ KEŞFETMEYE BAŞLA