bursa escort iddaa tahminleri

Uzaktan Eğitim

Listele Uzaktan eğitimle yurtdışında üniversite mezun olma fırsatını yakalayın!
Uzaktan Eğitim

Uzaktan Eğitim konseptiyle yurtdışında eğitim almak ister misiniz?

Çalışıyorsanız, evliyseniz, ailenizden uzakta okumak istemiyorsanız, herhangi bir nedenle uzak bir yerde eğitim almak için yer değiştirme olanağınız yoksa veya hayat düzeninizi değiştirmek istemiyorsanız, devam zorunluluğu olmayan  programlardan yararlanarak diploma sahibi olabilirsiniz. 

Uzaktan eğitim, ön lisans mezunlarının lisans tamamlama işlemi için de çok iyi fırsatlar sunar. Ön lisans mezunu olup DGS ile istediğiniz bölüme yerleşemediyseniz, sınav zorunluluğu ve devam zorunluluğu olmadan lisans tamamlama olanağına sahip olduğunuz biliyor muydunuz?  Pek çok farklı bölümde, aldığınız ve başarılı olduğunuz dersleri saydırarak 2 veya 3. sınıftan başlayıp lisans diploması alabilirsiniz.

Bölümünüzü seçin, başvurunuzu yapın, kayıt işlemlerinizi gerçekleştirelim. Eğitiminiz süresince ders notları size e-posta yoluyla ulaştırılsın, sadece yılda 2 kez sınavlara giderek eğitiminizi tamamlayın. Hukuk, Mimarlık, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik, Bilgisayar Mühendisliği, İnşaat Mühendisliği, Makine Mühendisliği, Elektrik Elektronik Mühendisliği, Ekonomi ve Uluslararası İlişkiler ve Diplomasi Bölümlerinde uzaktan eğitimle diploma alma seçeneği bulunmaktadır.

Makedonya’da Uluslararası Vizyon Üniversitesi, Fon Üniversitesi ve Uluslararası Struga Üniversitesi’nde; Ukrayna'da ise Odessa Uluslararası Humanitarian Üniversitesi'nde uzaktan eğitim imkânı bulunmaktadır. 

Uzaktan eğitim seçenekleri hakkında ayrıntılı bilgi almak için uzman danışmanlarımızla iletişime geçin!

 

 

Uluslararası Vizyon Üniversitesi bölüm, süre ve harç ücretleri için tıklayınız.

Uluslararası Struga Üniversitesi bölüm, süre ve harç ücretleri için tıklayınız

Fon Üniversitesi bölüm, süre ve harç ücretleri için tıklayınız.

Odessa Uluslararası Humanitarian, süre ve harç ücretleri için tıklayınız.

 

whatsapp