John Naisbitt Üniversitesi'nde Sınavsız Öğrenci Kabul Eden Programlar

John Naisbitt Üniversitesi'nde Sınavsız Öğrenci Kabul Eden Programlar

Sırbistan’da sınavsız üniversite eğitimi alabileceğiniz programlara sahip üniversitelerden birinin John Naisbitt Üniversitesi olduğunu biliyor muydunuz? John Naisbitt Üniversitesi programlarına kaydolmak için lise mezuniyet belgenizin olması yeterlidir.

Eğer, yurtdışında hem sınavsız hem de uygun bütçeli eğitim almak istiyorsanız, John Naisbitt Üniversitesi size hitap eden en uygun seçeneklerden biri olabilir. 

Yurtdışı eğitim alanında son yıllarda büyük bir gelişme kaydeden Sırbistan, sunduğu sınavsız eğitim olanağı tanıyan üniversiteler ile de dikkatleri üzerine çekmektedir. Sınavsız yurtdışı eğitim fırsatları ile Türkiye’deki üniversitelere alternatif oluşturan John Naisbitt Üniversitesi, Sırbistan’ın 6 gözde kentine kurulmuş (Belgrad, Zajecar, Backa Topola, Pozarevac, Valjevo ve Vrsac) 8 farklı kampüsüyle, 1989 yılından bu yana donanımlı akademisyen kadrosuyla eğitim vermeye devam etmektedir. Bünyesinde barındırdığı 1 fakülte, 2 kolej, Megatrend Sanal Üniversitesi ve Yeni Teknolojiler Enstitüsü ile moda tasarımı programından grafik tasarıma, kültür ve medya yönetimi programından hukuka kadar birçok alanda kaliteli eğitim anlayışını sürdürmektedir. Sırbistan’da sınav engeline takılmadan kaliteli bir eğitim almak isteyen öğrenciler John Naisbitt Üniversitesi’nin hukuk, moda tasarımı, uluslararası ekonomi ve finans gibi dünya çapında tercih oranları yüksek olan bölümlere vakit kaybetmeden başvurabilirler.

Bugün YÖK tarafından tanınan ve dünyanın iyi üniversiteleri arasında yerini alan JNÜ, İtalya, İspanya, Fransa, Çin ve Rusya gibi 14 farklı ülkenin akademik kurum ve kuruşlarıyla anlaşmalar yürüterek uluslararası eğitim anlamında öğrencilerine eşsiz fırsatlar sunmaktadır. Dolayısıyla, JNÜ farklı ülkelerden birçok akademik kurum ile sağladığı eğitim ortaklıklarıyla birçok AB ülkesindeki çoğu üniversite programını geride bırakır.

İngilizce ve Sırpça eğitim dili seçeneklerine sahip olan JNÜ, Avrupa’daki diğer üniversiteler ile kıyaslandığında eğitim harcamalarının da düşük maliyetli oluşu bakımından göze çarpan bir üniversitedir. Numbeo’nun sunmuş olduğu yaşam masrafları istatistik raporu göz önüne alındığında, Sırbistan, dünyanın en ekonomik ülkeleri arasına rahatlıkla girebilmektedir. Bu yönüyle deJohn Naisbitt Üniversitesiöğrenci bütçesiyle uyumlu bir eğitim hayatı fırsatını sizlere sunmaktadır.

Güneydoğu Avrupa’nın kendine has özellikleriyle dikkati çeken bu küçük ve şirin ülke, köklü tarihiyle de 26’dan fazla farklı kültürü bünyesinde barındırır. Dolayısıyla, bir yandan lisans eğitiminize devam ederken bir yandan da ülkenin sahip olduğu farklı kültürleri yakından tanıyabilirsiniz. Dünyanın pek çok ülkesinden öğrenciye kaliteli eğitim olanağı sağlayan John Naisbitt Ünivesitesi’nde çok kültürlü ve çok dilli bir eğitim hayatı yaşama fırsatını bulabilir ve bu sayede yabancı dilinizi geliştirerek, yeni dil ve kültürlere ortak olabilirsiniz.

Lisans eğitiminizi John Naisbitt Üniversitesi’nde tamamlayarak tüm dünya üniversitelerince geçerli bir diplomaya sahip olmak sizin elinizde! Sırbistan John Naisbitt Üniversitesi’nin sunduğu sınavsız ve kalite odaklı eğitim fırsatlarından yararlanmak isterseniz, daha ayrıntılı bilgi için alanında uzman ve tecrübeli Draft Yurtdışı Eğitim danışmanlarımızla vakit kaybetmeden iletişime geçin.

Daha detaylı bilgi için biz sizi arayalım!

Sizinle Hangi Ofisimizin İrtibata Geçmesini İstersiniz?

whatsapp
tel_icon_yazili