DRAFT BLOG

Tüm Blog İçerikleri
Acil Durumlarda Destek
Acil Durumlarda Destek

Sağlık ve güvenlik gibi acil durumlar için 7/24 yanınızdayız.

Devamı
Bu İlginç Üniversite Bölümlerini Daha Önce Hiç Duydunuz mu?

Yurt dışında bulunan bazı bölümler her ne kadar ülkemizdeki üniversitelerde yer almıyor olsa da özellikle yurt dışında oldukça popüler. Her ne kadar bizim için ilginç üniversite bölümleri arasında yer alıyor olsa da yurt dışındaki öğrenciler için oldukça bilindikler. Kariyerini yurt dışında devam ettirmek isteyen öğrenciler için bu bölümleri önerebiliriz. Geleceğin meslekleri arasında da sayılan bu ilginç üniversite bölümlerini ve bağlı bulunduğu üniversiteleri sizler için bir araya getirdik.

Akıllı İletişim Sistemleri - Wrocław Teknoloji Üniversitesi (Polonya)
Wroclaw Teknik Üniversitesi olarak da bilinen Wroclaw Bilim ve Teknoloji Üniversitesi, Polonya'nın önde gelen bir bilim ve eğitim merkezidir. Avrupa'da ve dünyanın geri kalanındaki teknik üniversiteler arasındaki konumu her yıl yükselmektedir. Araştırma potansiyeli, en yüksek seviyedeki eğitim kalitesi, inovasyon anlayışı ve sektörle işbirliği faaliyetleri, üniversitenin gelişimini göstermektedir. WBTÜ, iş piyasasında değer verilen ve aranan uzmanlar yetiştirmektedir.

Diş Hijyeni - Roma Sapienza Üniversitesi (İtalya)
Roma Sapienza Üniversitesi; İtalya'nın önde gelen üniversiteleri arasında gösterilmektedir. İlk adı “Studium Urbis” olan Roma Sapienza Üniversitesi, 1303’te Papa Boniface VIII tarafından kurulmuş olup İtalya’nın en eski devlet üniversitelerinden biridir. Üniversite, 1660’ta yeni binasına taşındıktan sonra Sapienza olarak anılmaya başlamıştır. Avrupa'nın öğrenci sayısı olarak en büyük ve Roma'nın en eski üniversitesi olan üniversitenin ismi, "bilgelik" anlamına gelen Sapienza kelimesinden gelmektedir. Okulun eğitim dili İtalyanca ve İngilizce’dir. Bir çok programda eğitim imkanı sunan kurumun bölümleri arasında Performans Sanatı ve Bilimi, Mimarlık, Hemşirelik, Biyobilişim, Kimya, İletişim, Tasarım, Felsefe, Eczacılık, Hukuk, Mühendislik ve daha pek çok bölüm bulunmaktadır.

E-İşletme - EU Business School (İspanya)
İspanya'da ve hatta Avrupa'da hem kaliteli hem de saygın bir lisans, yüksek lisans eğitimi almayı düşünüyorsanız, EU Business School size iyi bir referans olabilir. 1973 yılında kurulan EU Business School; Barselona, ​​Cenevre, Montreux, Münih ve online kampüsleri ile uluslararası nitelik taşıyan ve üst sıralarda yer alan bir işletme okuludur. Kurum bünyesinde İşletme, uluslararası iş, pazarlama, finans ve girişim programlarının yanı sıra, hazırlık, lisans, yüksek lisans ve doktora programları da sunulmaktadır. 

Kendinize uygun üniversite bölümünü belirlemek ve bilgi almak için uzman eğitim danışmanlarımız ile görüşmekten çekinmeyin. Eğitim danışmanlarımızdan bilgi alarak size en uygun olan bölümü ve okulu belirleyebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş
İletişimde Kalalım

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Alanında uzman eğitim danışmanlarımız kısa süre içinde sizinle iletişim kuracaktır.

En çok tercih edilen okullarımız