DRAFT BLOG

Tüm Bosna Hersek İçerikleri
Tüm Ukrayna İçerikleri
Niyet Mektubu Nedir? Nasıl Yazılır?

Bugün eğitim almak için yurtdışı üniversitelerine başvuru yaparken gerekli olan evraklar arasında öne çıkan niyet mektubu hakkında konuşacağız. Üniversite eğitiminiz için neden o okulu tercih ettiğiniz, neyi hedeflediğiniz, kim olduğunuz gibi bilgileri net, anlaşılır bir şekilde anlattığınız niyet mektubu kabul aşamasında sizi ön plana çıkarabileceği gibi geriye de atabilmektedir.

Yurtdışı Eğitimi Soru Cevap Vol2 (yurtdışında okumak)

Yurtdışında okumak için gerekli olan evraklar nelerdir, son kayıt tarihleri nedir, devam zorunluluğu, burs imkânı gibi pek çok sorunuza cevap bulabileceğiniz bu videomuzda yurtdışı dil okulu ilgili de bilgi vermeye çalıştık.

Puan Şartı Gerektirmeyen Bölümler: Diş Hekimliği

Avrupa’da lisans eğitimi almak isteyen öğrencilerin çoğu, girecekleri sınavların korkusu ve kaygısıyla yurt dışında üniversite eğitimi hayallerini ötelemekte veya ertelemektedir. Fakat böyle yapanlar bilmiyorlar ki, artık yurt dışında eğitim almak o kadar zor değil. Yurt dışında okumak; sınavsız üniversitelerin puansız bölümleriyle birlikte çok daha kolay. Yalnızca lise diploması ile başvurulabilien Avrupa üniversiteleri, pek çok gencin üniversite hayallerini kolaylıkla gerçekleştirebiliyor. 

Hangi Bölümler?

Üstelik yalnızca kolay belli başlı bölümler de değil. Mühendislik, tıp, hukuk, sosyoloji, psikoloji, diş hekimliği gibi bölümleri de sınavsız üniversitelerde sadece lise diplomanızla başvuru yaparak okuyabiliyorsunuz. Yurt dışında diş hekimliği okumak hayalinizi ertelemenize gerek yok, bu adım çok kolay. Yalnızca lise diplomanızı ve not dökümünüzü alın ve gitmek istediğiniz üniversiteye sunun. Buradan sonra artık bir üniversite öğrencisi oluyorsunuz.

Üniversite Seçmek En Zoru

Sınavsız üniversitelere girmenin zor kısmı, gireceğiniz üniversitelerin kaliteli olanlarını veya sizin için uygun olanlarını diğerlerinden ayırt etmektir. Konuya dair yeterli bir araştırma yapmadıysanız veya bilmiyorsanız yanlış bir seçimde bulunmanız ve üniversite eğitimi konusunda pişmanlık yaşamanız işten bile değil. Bu yüzden Draft Eğitim Danışmanlık’a ulaşarak tüm sınavsız üniversite tercihlerinizi kolaylıkla ve kendinize uygun şekilde yapabilirsiniz. 

Şimdi yurt dışında diş hekimliği okuyabileceğiniz sınavsız üniversitelerden bahsedelim. 

Kazan Devlet Tıp Üniversitesi, Rusya

Kazan Devlet Tıp Üniversitesi'nde 5500'den fazla tıp öğrencisi, klinik pratisyen ve stajyer var. Üniversitede eğitim, 9 fakültede, 65 bölüm bünyesinde gerçekleştirilmektedir. Üniversitenin akademik kadrosu 1500 araştırmacı ve öğretim görevlisinden meydana geliyor. Kazan Devlet Tıp Üniversitesi'ni tercih ederseniz, yeni kültürleri tanımak ve vizyonunuzu genişletmek için çok kültürlü yapısı ve ortamı sizin için büyük avantaj oluşturur.

Saraybosna Üniversitesi, Bosna-Hersek

Saraybosna Üniversitesi 1949 yılında kuruldu. Bosna-Hersek’in en büyük ve en eski üniversitesidir. Sosyal bilimlerde, hümaniter bilimlerde, doğal ve teknik bilimlerde, tıp ve sanattaki akademik ve profesyonel eğitimlerle oldukça dengeli bir eğitim yelpazesine sahiptir. Her akademik yıl, Bologna Anlaşmasına uygun olarak, üç ya da dört yıllık lisans çalışmaları devam eder. Uygun fiyatlı bir diş hekimliği eğitimi almak istiyorsanız seçeceğiniz en doğru adreslerden biridir. 

Bize Ulaşın

Avrupa’daki sınavsız üniversite bölümleri, tıp bölümleri, mühendislik ve diş hekimliği bölümlerine dair sorularınız ve merak ettiklerimiz için uzman eğitim danışmanlarımıza ulaşın. Bunun için sitedeki online iletişim formunu doldurabilirsiniz. Yurt dışında eğitim alma hayallerinizi ertelemeyin, bu hayali gerçeğe çevirin.

Sosyal Medyada Paylaş
İletişimde Kalalım

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Alanında uzman eğitim danışmanlarımız kısa süre içinde sizinle iletişim kuracaktır.

En çok tercih edilen okullarımız