DRAFT BLOG

Tüm Polonya İçerikleri
Tüm Macaristan İçerikleri
Yurtdışında Fizyoretapi Eğitimi

Polonya, Macaristan ve Letonya'nın köklü üniversitelerinde fizyoterapi eğitimi almak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Niyet Mektubu Nedir? Nasıl Yazılır?

Bugün eğitim almak için yurtdışı üniversitelerine başvuru yaparken gerekli olan evraklar arasında öne çıkan niyet mektubu hakkında konuşacağız. Üniversite eğitiminiz için neden o okulu tercih ettiğiniz, neyi hedeflediğiniz, kim olduğunuz gibi bilgileri net, anlaşılır bir şekilde anlattığınız niyet mektubu kabul aşamasında sizi ön plana çıkarabileceği gibi geriye de atabilmektedir.

YKS Şartı Olmadan İngilizce Eğitim Alma Şansı: Wroclaw Teknoloji Üniversitesi

Geleceğin mesleklerinden birisine sahip mi olmak istiyorsunuz? O halde Wroclaw Teknoloji Üniversitesi sizi bekliyor. Avrupa’nın en başarılı teknoloji üniversitelerinden olan Wroclaw Teknoloji Üniversitesi alanında uzman kadrosuyla her yıl yüzlerce öğrenciyi teknoloji devi şirketlere kazandırmaktadır.

Siz de hayalinizde geleceğin teknoloji mesleklerine kavuşmak istiyorsanız; uygun harç ücretleri ve kalite eğitimiyle Wroclaw Teknoloji Üniversitesi’ni tercih listenizin ilk sıralarında tutmalısınız. Ayrıca YÖK denkliği olan okul, sınavsız ve puansız şekilde yerleştirme de yapmaktadır. Bundan daha eşsiz bir fırsatı kaçırmamak için tek yapmanız gereken yol haritamıza dikkat vermektedir!

Wroclaw Teknoloji Üniversitesi Bölümleri

Tam adıyla Wroclaw Bilim ve Teknoloji Üniversitesi, otoriter kurumlarca dünyanın en güzel 15 kampüsü arasında seçilmiştir. Üniversite her yıl binlerce mezununu dünyanın seçkin şirketlere kazandırmakta ve yeni başarılara da imza atmaktadır.

Bölümlerin başarısı da uluslararası yüzlerce öğrencinin okulu tercih etme sebeplerinden başında yer alır. Wroclaw Teknoloji Üniversitesi bölümleri ise şunlardır;

  • Bilgisayar ve Elektronik Mühendisliği
  • Uygulamalı Bilgisayar Bilimleri
  • Bilgi ve İşlem Yönetimi
  • Makine Mühendisliği
  • Organizasyon Yönetimi

Bu bölümler haricinde okulun çok sayıda yüksek lisans programı da yer almaktadır. Alanında uzman olan okulun mezunları Avrupa’nın ve dünyanın sayılı teknoloji şirketlerinde çalışmaktadır.

Wroclaw Teknoloji Üniversitesi Fiyatları

Polonya’nın güneybatısında yer alan Wroclaw kentindeki okul öğrenciler için eşsiz fırsatlar sunmaktadır. Şehir merkezindeki kampüsü ulaşım yolları üzerinde olup okulun kendi bünyesinde ve özel yurtları bulunmaktadır. Uygun fiyatlı konaklama imkânları da başlıca tercih sebeplerinden olup okulun sosyal imkânları da avantajlarını bir adım öne çıkarmaktadır.

Wroclaw Teknoloji Üniversitesi fiyatları yıllık 3 bin Euro olarak tüm bölümlerde sabitlenmiştir. Avrupa Birliği ülkeleri arasında bu bölümlerde belirlenen harç ücretlerine göre okulun harçları son derece ekonomiktir. Polonya yaşam koşullarının hesaplı olmasıyla da ülkemizden ve dünyanın farklı yerlerinden binlerce öğrenci eğitim için bu ülkeyi tercih etmektedir.

Ayrıca okulun yüksek lisans programları 4 bin Euro civarında değişiklik gösterip; lisans mezunlarına 1 buçuk ve 2 yıl arasında mesleğinde uzmanlaşma şansı da sunmaktadır.

Wroclaw Teknoloji Üniversitesi Kabul Şartları ve Başvuruları

Wroclaw Teknoloji Üniversitesi sınav şartı, puan şartı olmadan kayıt imkânı sunan okullar arasındadır. Yalnızca lise mezuniyeti ile üniversiteye başvurusu yapılmakta ve hiçbir sınav şartı da aranmamaktadır. Öğrencilerin B2 düzeyinde İngilizce seviyesi olmasını talep eden okulun bu seviyenin altındaki öğrencilere de hazırlık programı gibi bir seçeneği yer almaktadır.

Okul bunun yanı sıra farklı bir üniversiteden alınmış hazırlık diplomasını da yeterli düzeyde bulmakta ve kabul etmektedir. Tek yapılması gereken lise transkripti ve başvuru mektubunu doğru tarihler arasında üniversiteye sunmaktadır. Bu noktada her okulun güncel başvuru tarihleri değiştiği için en önemli konulardan birisi bu olmaktadır.

Her yıl yüzlerce öğrenci okulların başvuru tarihlerini ve gerekli evraklar listesini hatalı şekilde tamamladığı için başvuruları bir sonraki seneye kalmaktadır. Siz de profesyonel bir destek alarak başvurunuzu garanti altına alabilirsiniz.

Wroclaw Teknoloji Üniversitesi Dünya Sıralamasında Öncü!

Wroclaw Teknoloji Üniversitesi dünya sıralamasında özel bir yere sahip okuldur. 1945 yılından beri eğitim veren okul, Polonya’nın en başarılı teknik üniversitesi ve en büyük sayılı okullarından birisi unvanlarına da sahiptir. Üniversite bünyesinde 2 bini aşkın akademisyen, yaklaşık 36 bin öğrenci ve 16 fakülte bulunmaktadır.

Öğrencilerin kurdukları bilim kulüpleri ve okulun sağladığı antlaşmalar neticesinde öğrenciler dünyaca ünlü şirketlerde staj yapmak şansı da bulmaktadır. Avrupa’nın en başarılı bilim ve teknoloji üniversiteleri arasındaki okulun da alanında ünlü yüzlerce mezunu bulunmaktadır. Siz de bu eşsiz deneyime sahip olmak istiyorsanız profesyonel bir destek alarak yola koyulamalısınız.

Sosyal Medyada Paylaş
İletişimde Kalalım

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Alanında uzman eğitim danışmanlarımız kısa süre içinde sizinle iletişim kuracaktır.

En çok tercih edilen okullarımız