DRAFT BLOG

Tüm Litvanya İçerikleri
Tüm Macaristan İçerikleri
Tüm Letonya İçerikleri
Yurtdışında Fizyoretapi Eğitimi

Polonya, Macaristan ve Letonya'nın köklü üniversitelerinde fizyoterapi eğitimi almak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yurtdışında Mimarlık Eğitimi Almak

Sizlere dünyanın en popüler mesleklerinden biri olan Mimarlık eğitiminden bahsetmeye geldik.

Sınavsız Üniversite Okuyun Hem Polonya Hem de İngiltere Diploması ile Mezun Olun: Vincent Pol Üniversitesi

Sınavsız ünversite okuyarak uluslararası geçerliliğe sahip bir diploma elde edebileceğinizi biliyor muydunuz? Polonya’nın doğusundaki Lublin şehrinde bulunan Vincet Pol Üniversitesi (VPU), tam size göre! YKS şartı olmadan kayıt yaptırılabilen üniversite, sınav stresi yaşamadan doğrudan kariyerine hazırlanmak isteyen öğrencilere büyük bir avantaj sunuyor. Üstelik, birinci ve ikinci eğitim yılını başarıyla tamamlayan öğrencilere, son senelerini İngiltere’de tamamlama fırsatı tanınıyor. Bedfordshire Üniversitesi veya Northampton Üniversitesi’nden birinde eğitime devam eden öğrenciler, bu üniversitelerden de diploma alıyor. Böylece Vincent Pol Üniversitesi öğrencileri, hem Polonya hem de İngiltere diplomasına sahip olarak iş hayatında ciddi bir avantaj yakalıyor.

Sınavsız üniversite okuyabileceğiniz Vincent Pol Üniversitesi’nde lisans, yüksek lisans ve doktora düzeyinde eğitim alabilirsiniz. Sıralama ve sınav şartı olmadan Hemşirelik, Ebelik, Turizm ve Uluslararası İşletme bölümlerinde 3 yıllık lisans programları yer alıyor. Hemşirelik, Güzellik Bakımı, Diyetetik ve Uluslararası Turizm bölümlerinde nitelikli yüksek lisans eğitimi alabilirsiniz. Ayrıca üniversite kısa dönem kurslar, İngilizce kursu ve yaz okulu fırsatı da sunuyor.

Vincent Pol’da Sınavsız Üniversite Okumanın 6 En İyi Yanı

YKS şartı olmadan kayıt yaptırabileceğiniz Vincent Pol Üniversitesi, Polonya’daki en iyi eğitim kurumlarının başında geliyor. Üniversiteye kayıt yaptıran gençlerin %40’ından fazlasını uluslararası öğrenciler oluşturuyor. 4 binden fazla öğrenciye hizmet veren Vincent Pol, sınavsız üniversite fırsatı ile her geçen gün popülerliğini artırıyor.

  • Kültürlerarası ortam: Vincet Pol Üniversitesi, 40’dan fazla ülkeden eğitim göçüyle gelen öğrencileri sayesinde kültürlerarası bir eğitim ortamına sahiptir.
  • Uluslararası öğrencilere yönelik hizmetler: Vincent Pol Üniversitesi, uluslararası öğrenciler için özel bir hazırlık programı sunmaktadır. Ayrıca üniversite, uluslararası öğrenciler için konaklama, yemekhane, sağlık hizmetleri ve sosyal etkinlikler gibi birçok olanak sağlamaktadır.
  • Program çeşitliliği: Fizyoterapiden hemşirelik ve spor bilimlerine kadar farklı alanlarda lisans, yüksek lisans ve doktora düzeyinde sınavsız üniversite eğitimi veren Vincet Pol, çift diploma programı sayesinde mezunlarına dünyanın her yerinde mesleğini icra etme fırsatı sunuyor.
  • Uluslarası işbirlikleri: Vincet Pol Üniversitesi,
  • İngilizce eğitim: Vincent Pol Üniversitesi'nin tüm programları İngilizce olarak öğretilmektedir. Bu, uluslararası öğrencilerin üniversiteye başvurması ve eğitim almaları için dil engeli olmaması anlamına gelir.
  • Geniş eğitim yelpazesi: Vincent Pol Üniversitesi, tıp, diş hekimliği, veterinerlik, mühendislik, bilgisayar bilimleri, ekonomi, yönetim, psikoloji ve sosyal bilimler gibi farklı alanlarda lisans, yüksek lisans ve doktora programları sunmaktadır.
  • Modern tesisler: Üniversite, modern laboratuvarlar, kütüphane, araştırma merkezleri, öğrenci konaklama birimleri, yemekhane, spor salonları, sağlık hizmetleri gibi tesisleriyle öğrencilere güncel ve kaliteli bir eğitim ortamı sunmaktadır.
  • Kariyer merkezi: Üniversitenin kariyer merkezi, mezunlara kariyer planlaması ve iş arama konusunda destek sağlamaktadır. İşletmelerle işbirliği yaparak öğrencilere staj ve iş imkanları da sunmaktadır.
  • Araştırma fırsatları: Vincent Pol Üniversitesi, araştırma merkezleriyle öğrencilere araştırma yapma fırsatı da sunmaktadır. Öğrenciler, fakültelerindeki öğretim üyeleriyle birlikte araştırma yapabilir ve bilimsel makaleler yayımlayabilirler.

Yurt dışı danışmanlık hizmeti veren Draft Eğitim güvencesiyle Vicent Pol Üniversitesi hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Üniversitenin sunduğu avantajlardan bölümlere, kampüs yaşantısından kayıt için gereken bilgilere ve eğitim ücretine kadar merak ettiğiniz tüm soruların cevabını alın.

Sosyal Medyada Paylaş
İletişimde Kalalım

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Alanında uzman eğitim danışmanlarımız kısa süre içinde sizinle iletişim kuracaktır.

En çok tercih edilen okullarımız